מוצרי פרסום

פרסום הוא עסק יקר, שידור ברדיו או בטלוויזיה דורשים השקעה כספית לא קטנה, חלוקה של פליירים בתיבות הדואר לא תמיד אפקטיביים. לכן עדיף לעיתים להשקיע במוצרי פרסום קטנים שמסייעים בחשיפה גדולה. מוצרי פרסום המחולקים ללקוחות פוטנציאלים, ללקוחות קיימים, לעובדים ולספקים עושים את עבודת השיווק ובעלות נמוכה.
כל עסק חייב שיווק, הדרך לשווק את העסק היא באמצעות פרסום: תשדיר בטלוויזיה או ברדיו, באנרים באינטרנט, פליירים או מוצרי פרסום. השיווק אינו זול ודורש לקחת בחשבון איזה פרסום הוא הזול ביותר ועם זאת היעיל ביותר עבור העסק.
כורח המציאות
המציאות מראה שכל בעל עסק חייב לדאוג לשיווק העסק. שיווק הוא הדרך היחידה להשיג לקוחות חדשים, אמצעי השיווק הם רבים החל מפרסומת בטלוויזיה, במקרה שיש לכם תקציב פרסומי עצום, תשדיר רדיו, מודעה בעיתון, באנר באינטרנט ועוד. חוסר שיווק משמעו היעלמות מהשוק וסכנה לאובדן ההכנסות של העסק, עם זאת כל עסק חייב לקבוע מהו התקציב שלו לפרסום ושיווק העסק ומהם אמצעי הפרסום היעילים ביותר עבורו. שיווק העסק באמצעות מוצרי פרסום הוא אחת הדרכים היעילות לשיווק העסק. מתנות לכולם
שיווק באמצעות מוצרי פרסום היא דרך פרסום יעילה והזולה מבין אמצעי הפרסום השונים. אנשים אוהבים לקבל מתנות שימושיות, גם אם מדובר במתנות קטנות, רבים מאיתנו לא ישקיעו כדי לקנות עטים, אך ישמחו לקבל עטים כמתנה ואף יכתבו עימם. מתנות שהן מוצרי פרסום הן השקעה משתלמת המוצר שכולל את לוגו החברה ופרטי ההתקשרות הופכים לזמינים ללקוחות הפוטנציאלים וגם לאנשים סביבם. מתנות שהן מוצרי פרסום יכולות להגיע בשלל צורות, החל ממתנות קטנות כגון מחזיק מפתחות הכולל פנס, ערכה קטנה למברגים, אביזרים למחשב כגון עכבר, דיסק און קי, משטח לעכבר, אביזרים לפתיחת בקבוק יין או בירה, תיק גב, צידנית, אביזרים לרכב ועוד.  לקוחות הם קהל היעד לחלוקת מתנות אך לא רק, מתנות שהן מוצרי פרסום יתאימו לחלוקה גם לעובדים בימי חג, בכנס או בגיבוש של יום כייף לעובדים. חלוקת מתנות לעובדים היא תגמול ומילה טובה על העבודה הקשה שהם משקיעים כל השנה, המתנות יוצרות תחושה טובה בקרב העובדים ותחושה של שייכות למקום שדואג להם וחושב עליהם. מעבר לכך המתנות מייצרות עובדים מרוצים שהם המפתח לעסק מצליח.

חלוקה של מוצרי פרסום גם לספקים ועובדי משנה של העסק עושה את העבודה. מוצרי פרסום הם החשיפה הטובה ביותר שלכם, הספק או העובד שנפגש עם חברים ובני משפחה מביא לחשיפה של החברה ללקוחות פוטנציאלים חדשים, שאולי לא יכולתם להגיע אליהם בשום דרך אחרת.

מתנה לעוד לקוח מרוצה
אין ספק שמוצרי פרסום עושים עבורכם עבודת שיווק מצוינת, אך על מנת שהמוצרים שאתם מחלקים כמתנות יהיו שימושיים ויעשו את העבודה, במקום לשכב בארון או במקום שכוח אל, חשוב להשקיע מחשבה אילו מוצרי פרסום ישרתו בצורה הטובה ביותר את העסק שלכם.

בבחירת מוצרי פרסום חשוב שנשאל מיהו קהל היעד שאליו מכוונות מתנות מוצרי הפרסום שאנו רוצים להפיק, האם הלקוחות שלנו הם עובדים במשרדים, האם הם בעלי משפחות, אוהבי לכת, ילדים וכדומה.

אילו מתנות לעובדים יענו על הצורך בצורה הטובה ביותר עבורנו? האם מדובר במתנות לקראת חגים או מתנות לכנס?

מהו התקציב שעומד לרשותנו וכמה מתנות אנו צריכים, ניתן לבחור מספר מצומצם של מתנות שמחירן יקר לעומת מוצרי פרסום זולים ובכמות גדולה.

לפני שאתם מחליטים על מוצרי פרסום, חשוב להתייעץ עם איש מקצוע בתחום, חשוב לבדוק מה עושים המתחרים שלכם וכיצד אתם יכולים לבדל את העסק שלכם. חלק מהחברות מייבאות את המוצרים בעצמם, דבר המוזיל את עלות המתנות, חשוב לוודא כי החברה שעימה אתם עובדים מייבאת את המוצרים בעצמה, עבורכם זהו חיסכון לא קטן.

עולם השיווק רווי בתחום מוצרי פרסום ולא פעם יש מוצר חדשני שתופס את כולם, חשבו על מוצר שאכן ישרת את העסק שלכם ולא יהיה עוד גימיק לא מוצלח.
שיתופי פעולה: ליגד ליגד מוצרי פרסום