מוצרי פרסום ושיווק העסק שלך

מוצרי פרסום ושיווק העסק שלך
כל עסק או חברה חייבים לשווק את העסק שלהם, באם מדובר בעצמאי שהוא העסק או חברה המונה מספר גדול של עובדים. שיווק העסק הוא משמעותי וחשוב להשגת לקוחות והמשך קיומו של העסק. שאלת התקציב של שיווק העסק ופרסומו תלוי רבות בגודל העסק וברמת החשיבות שמעניקים לו בעלי העסק.

פרסום העסק יכול כיום להיעשות בדרכים שונות, החל מפרסום בטלוויזיה אם התקציב עצום, פרסום ברדיו, בניית אתר וקידומו, דף פייסבוק, פליירים ועוד. כל חברה בוחרת את אמצעי הפרסום שלה על פי קריטריונים שונים. למשל חברה או עסק שחלקות פליירים עושה עבורם את העבודה, העסק יראה שלאחר שיש חלוקת פליירים בתיבות הדואר יש עלייה במספר הטלפונים לעסק ובעסקאות שנסגרות. ישקיע את מרב התקציב ביצירת פליירים וחלוקתם. שיטה זו מתאימה בעיקר לעסקים מקומיים. עסק אחר יראה שפרסום ברדיו עובד עבורו בצורה הטובה ביותר. למעשה הבחירה של אמצעי הפרסום משתנה מעסק לעסק ומהניסיון שהוא צבר בתחום. עם זאת ישנם עסקים שפועלים במספר ערוצים למשל חלוקה של פליירים בתערוכות יחד עם שיווק באינטרנט הכולל בניית אתר וקידום האתר . הסיבה לכך הוא שאמצעי אחד אינו מספיק או שהעסק לא צבר מספיק ניסיון להצביע מה עובד עבורו בצורה הטובה ביותר.
פרסום שעובד
אמצעי הפרסום הרבים יכולים לבלבל, האם כדאי להשקיע תקציב באמצעי פרסום זה או אחר, וכמה כסף להשקיע. בתקופות שיש האטה והתחושה בשוק כי המצב הכלכלי הופך לגרוע, עסקים רבים בוחרים להקפיא את הפרסום או לצמצמו מחשש לחוסר במזומנים בעתיד. יועצים כלכליים אולי יטענו שחסכון או הימנעות שיווק בתקופה של ההאטה היא טעות ואף יטענו כי יש להגדיל את התקציב של שיווק העסק. למעשה כל עסק יפעל לפי ראות עיניו, אך ישנן דרכים נוספות שניתן לשווק ולקדם את העסק שאינו דורש תקציב עצום ויכול לעשות את עבודת השיווק. אחת הדרכים היא חלוקה של מוצרי פרסום. מוצרי פרסום הם מתנות הניתנות ללקוחות קיימים וללקוחות פוטנציאלים. חלוקת מתנות יכולה להיעשות לפני סגירת עסקה, בתקופה של חג או בכנסים ובתערוכות. מוצרי פרסום כוללים לרוב מתנה שימושית ומדליקה הכוללת את פרטי העסק שלכם והלוגו על גבי המתנה. למה פרסום שעובד?
יאמרו ובצדק, מה הטעם לחלק מתנה ללקוח קיים, אם הוא כבר נמצא אצלנו בעסק. מתנות שיווקיות כמתנות מוצרי פרסום, הם פרסומת מהלכת. למשל, מתי בפעם האחרונה קנייתם עטים לבית, ומאידך כמה עטים יש לכם בבית. מוצרי שיווק יכולים להיות בשלל צורות שמפרסמות את העסק. למשל מוצרי פרסום לקיץ הכוללים שמשיות לים, מגבות חוף, כובעים ועוד המציגים לראווה את העסק שלכם. בנוסף חלוקה של מוצרי פרסום בתערוכות הם לקוחות פוטנציאלים המחפשים את השירות או המוצרים שלכם.

מוצרי פרסום הם הוצאה מוכרת לעסק ותוכלו להזדכות עליה.