קנדאנס - שי קובלר - אמנות רדיקלית כרטיסים

קנדאנס – שי קובלר – אמנות רדיקלית

משך: שעה

רכישת כרטיסים

מרכז סוזן דלל: הזמנת כרטיסים לכל ההופעות

לתשומת ליבכם: אין כניסה למאחרים המקומות שמורים עד תחילת המופע
אין כניסה מתחת לגיל 3 

שי קובלר/אמנות רדיקלית – טלמטריה

טלמטריה היא תהליך תקשורת אוטומטי באמצעותו נאספים מדידות ונתונים אחרים מנקודות מרוחקות או בלתי נגישות, ומשודרים לציוד קולט לצורך ניטור. טלמטריה כוללת מנגנוני העברת נתונים אלחוטיים הכוללים מערכות רדיו, אולטרסאונד או אינפרה-אדום, בנוסף לנתונים המשודרים על פני מדיה אחרת כמו רשתות טלפון ומחשבים.

היצירה "טלמטריה" מאת שי קובלר עוסקת בגוף האדם כטלמטר – מכשיר או כלי אשר מתרגם, משדר ומתקשר תהליכים לא מוחשיים ובלתי נראים. המחקר שלו בודק כיצד הגוף מתייחס לתחום הרדיו ויכול לפעול כתחנת ניטור. בעבודת מחול זו, הגוף פועל כטלמטר המתרגם צורות קוליות לצורות ויזואליות. הביצוע שם דגש על יחסי הגומלין בין צלילים חיים, תאורה והביצוע הפיזי. את הגוף אפשר לראות ככלי קיבול לזכרונות, להיסטוריה ולחוויות אשר משתנות ומועברות ללא הרף כדי להשפיע על ההוויה שלנו.

קנדאנס – שי קובלר – אמנות רדיקלית

עיר תאריך מיקום ההצגה
תל אביב-יפו מרכז סוזן דלל – אולם סוזן דלל רכישת כרטיסים
מרכז סוזן דלל – אולם סוזן דלל רכישת כרטיסים

שי קובלר פועל כאמן מחול עצמאי בערים ונקובר ומונטריאול מזה שמונה שנים. בנוסף להצלחותיו בשיתופי פעולה וכבמאי שותף, היה לו הכבוד לבצע וליצור את יצירותיו שלו עבור פסטיבלי מחול בינלאומיים ולהקות מחול בכל רחבי קנדה. כמבצע, קובלר עבד עם Kidd Pivot, The 605 Collective, ועוד. ככוריאוגרף הוא עבד עם Les Grands Ballet Canadiens, Citieballet, L'Ecole de Danse du Quebec, וה-London Contemporary Dance School; וכשותף מייסד של The 605 Collective, הוא היה במאי וכוריאוגרף שותף בשלושה פרויקטים של הלהקה. קובלר, בעל שורשים באמנויות לחימה, תמיד מחפש דרכים לדיוק הביצוע הפיזי, תוך כדי שמירה על איכות אינסטינקטיבית וגולמית.

https://www.suzannedellal.org.il/%D7%A7%D7%A0%D7%93%D7%90%D7%A0%D7%A1_-_%D7%A9%D7%99_%D7%A7%D7%95%D7%91%D7%9C%D7%A8_%D7%90%D7%9E%D7%A0%D7%95%D7%AA_%D7%A8%D7%93%D7%99%D7%A7%D7%9C%D7%99%D7%AA

לתשומת ליבכם:
אין כניסה למאחרים
המקומות שמורים עד תחילת המופע

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *