כרטיסים לזכרונות מניו אורלינס - חוגגים 80 לאהרלה קמינסקי

כרטיסים לזכרונות מניו אורלינס – חוגגים 80 לאהרלה קמינסקי

משך: שעה ורבע

רכישת כרטיסים

מפיק: שמים – ארגון, ניהול והפקה – רשימת הופעות

זכרונות מניו אורלינס – חוגגים 80 לאהרלה קמינסקי
עיר תאריך מיקום ההצגה
באר שבע זאפה באר שבע 20 כרטיסים
155 ₪
רכישת כרטיסיםלא מסומנים
הרצליה מועדון זאפה הרצליה אזלו הכרטיסים
כפר סבא היכל התרבות כפר סבא – בית יד לבנים 16 כרטיסים
155 ₪
רכישת כרטיסים

פתיחת דלתות במועדון זאפה הרצליה ובאר שבע ב-19:30

זכרונות מניו אורלינס עם Eli & The Chocolate Factory

הג’אז הישן והטוב מתעורר לחיים, מופע מוסיקלי מרגש המשלב את המוסיקה של ניו-אורלינס, הבלוז והדיקסילנד, יחד עם שירים מוכרים ונשכחים של לואי ארמסטרונג, ריקודי צ’ארלסטון וצלילים מקובה והקאריבים. Eli & The Chocolate Factory  מארחים את אמן הגґ אז וכלי ההקשה הבינלאומי, אהרלה קמינסקי, מוותיקי מתופפי הגґ אז בישראל, לקראת יום הולדתו ה- 80!
קמינסקי הוא מהמתופפים המשפיעים ביותר בתולדות המוסיקה הישראלית! ניגן בתופים וכלי הקשה במגוון רחב ובכמות עצומה של הקלטות מאז שנות השישים. תרומתו העיקרית למוסיקה הישראלית היא בתחום הגґ אז. מלהקת פלטינה, לחלונות הגבוהים, הברנשים של פיאמנטה ועוד אלפי הקלטות.

Eli & The Chocolate Factory החלו את דרכם בנגינה חיה ומשוחררת ברחובות תל-אביב ובמסיבות סווינג קטנות. מאז התפתחו, צברו פופולריות רבה וקהל מעריצים וכיום זהו ההרכב המוביל בתחום הג’אז המסורתי, בהופעות על מגוון במות, ביניהן אירוח של נגן הקלרינט האגדי מניו-אורלינס ד”ר מייקל ווייט בפסטיבל ניו אורלינס בתל אביב.

במופע רפרטואר המבוסס על המקצבים והמוסיקה הפוליפונית של ניו-אורלינס: אלתור קבוצתי והתרחשות ספונטנית. שירי בלוז ישנים, ספיריצ’ואלס, שירי אהבה משנות העשרים וריקודי צ’ארלסטון משיקגו נפגשים במופע מגוון ועשיר של מוסיקה כריזמטית וצבעונית שכנראה תישאר לנצח: הג’אז של ניו-אורלינס ושנות העשרים.

אמן אורח: אהרלה קמינסקי תופים |

אלי פרמינגר חצוצרה | אמנון בן ארצי טרומבון | ג’ס קורן סקסופון |

אילן סמילן בנג’ו | טל קוהן קונטרבס | רני בירנבאום תופים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *