כרטיסים אלנורה זוגנלי

אלנורה זוגנלי

משך: שעתיים, כולל הפסקה

Button text
משתתפים:
קוסמס קוקוליס: בוזוקי \ עוד
מיכאליס קאפילידיס: תופים
דימיטריס בארפאגאלאס: גיטרה אקוסטית \ אלקטרונית
ווסיליס ניסואפולוס: בס
קונסטנטינוס קאטציאורדנו: אקורדאון

מהגדולות והעולות בזמרות יוון בהופעה ראשונה ויחידה בישראל מלווה בלהקתה, חגיגה יוונית צעירה עכשוית ומסורתית היישר ממעדוני אתונה וסלונקי.

אלנורה זוגנלי

עיר תאריך מיקום ההצגה
תל אביב-יפו מוזיאון תל-אביב לאמנות – אולם רקאנטי רכישת כרטיסים

אלאונורה זוגנלי נולדה באתונה ב-1 בפברואר 1983 לשני הורים זמרים ושחקנים: יאניס זוגאנליס (Γιάννης Ζουγανέλης) ואיסידורוס סידיריס (Ισιδώρας Σιδέρη). כבר בימי ילדותה הופיעה בהצגות תאטרון ילדים והשתתפה כזמרת בהקלטות של שירי ילדים. כשבגרה, למדה בבית הספר הידוע לדרמה "ארכי" (Αρχή) של לי קארה ובמקביל למדה פיתוח קול ושירה.

בשנת 2004 בהיותה בת 21 השתתפה זוגאנלי בתחרות של כישרונות צעירים, זמרים ויוצרים, שארגנה חברת "מיקרי ארקטו  (Μικρή Άρκτου) העוסקת בהוצאת ספרים ודיסקים. לתחרות ניגשו 350 זמרים מתחילים וזוגאנלי נבחרה כאחת הטובות ביניהם ואף השתתפה בהקלטת ה-CD, שהוציאה לשוק החברה בסיום התחרות, לצד זאכאריאס קארוМ ניס, נאטאסה בופיליו ואחרים. בעקבות הצלחתה החתימה אותה חברת Minos-EMI על חוזה הקלטות ובשנת 2008 יצא לשוק הדיסק הראשון של זוגאנלי הקרוי "אלה" (Έλα), שהפך במהרה לדיסק פלטינה.

בשנת 2009 השתתפה זוגאנלי בקונצרט רב משתתפים לצידן של ריטה אנטונופוМ לוМ ונאטסה בופיליוМ. שנה לאחר מכן, בשנת 2010, יצא לשוק הדיסק השני שלה הקרוי "אקסודוס 2" (Έξοδος 2), שהפך במהרה לדיסק זהב. באותה שנה שרה זוגאנלי את השיר "זו אהבה" (Είναι η αγάπη) שנכתב ע"י מינוס מאצאס ושולב בפס הקול של סדרת הטלוויזה "האי" (Το Νησί).

בחודש ספטמבר 2011 הופיעה זוגאנלי ב"ת'אטרו וראחון מלינה מרקורי" באתונה. בהופעה השתתפו: נאטאסה בופיליו, קוסטיס מאראביאס, פאנוס מוזואראקיס, קוסטאס ליבאדאס. ההופעה שהוקלטה הפכה לדיסק כפול שיצא לשוק באותה שנה בשם "אמרתי לחברי" (Είπα στους φίλους μου). באותה שנה השתתפה זוגאנלי בהופעה בת'אטרו "באדמינטון" באתונה, הופעה שהוקדשה לשירי אלקוס סאקלאריו. בנוסף, היא הופיעה במהלך חודשי החורף על בימת מועדון Gazoo שבאתונה לצד זמרים נוספים בהופעה בשם "קוראים טה לאמה  (Τα Λέμε).

במהלך חודשי הקיץ של שנת 2012 יצאה זוגאנלי לסיור הופעות ברחבי יוון וקפריסין ובסיומו השתתפה בטכס הפתיחה של התחרויות האולימפיות של כלל אירופה, שהתקיים באצטדיון האתלטיקה OAKA ושאורגן ע"י הזמר הנודע, אנדראה בוצ'לי. זוגאנלי השתתפה גם בטכס הסיום של תחרויות אלה, שנערך באצטדיון "קאלימרמרו" באתונה. בחודש ספטמבר של אותה שנה השתתפה זוגאנלי במופע הוקרה לכבודו של המלחין, סטאברוס קסרחאקוס, שנערך על הדשא של ה"מגארו מוסיקיס את'ינון". בנוסף, הוזמנה ע"י המלחין והפסנתרן, סטפאנוס קורקוליס, להשתתף בקונצרט ענק שנערך לכבודו ב"הרודיון" שבאתונה.

בשנת 2013 יצא לשוק הדיסק הרביעי של זוגאנלי הקרוי "העברה עכשיו" (Μετακόμιση τώρα). באותה שנה הופיעה זוגאנלי תקופה מסוימת על בימת מועדון "אנודוס לייב סטייג" (Άνοδος Live Stage) ובמהלך חודשי הקיץ יצאה שוב לסיור הופעות מוצלח ברחבי יוון. במהלך החודשים אוקטובר ונובמבר של אותה שנה השתתפה זוגאנלי במסע ההופעות, שערך פיליפוס פליאציקאס בלונדון, דיסלדורף, בריסל, אמסטרדם ופריז.

בחודש יולי בשנת 2014 ארגנה חברת Minos-EMI הופעה ב"הרודיון" – ערב משירי מלינה מרקורי כאשר זוגאנלי היא הזמרת הראשית במופע. מאוחר יותר הוציאה החברה דיסק כפול לשוק, שהכיל את הקלטות המופע, דיסק בשם "נא זכור אותי ואהוב אותי" (Να με θυμάσαι και να μ' αγαπάς). באותה שנה השתתפה זוגאנלי גם בהופעה ב"מגארו מוסיקיס את'ינון", שאירגן יורגוס דאלארס – מופע משירי מיקיס ת'אודוראקיס. במהלך חודשי הקיץ של אותה שנה יצאה זוגאנלי שוב לסיור הופעות ברחבי המדינה.

בחודש פברואר בשנת 2015 הופיעה זוגאנלי במופע תיאטרלי-מוזיקלי בשם "פיאף" שהציג את חייה ופועלה של הזמרת אדית פיאף. המופע הוצג יום יום במשך שלושה חודשים ווזוגאנלי זכתה לשבחים רבים על הופעתה בו. בחודש דצמבר של אותה שנה הוציאה לשוק חברת Minos-EMI דיסק נוסף של זוגאנלי בשם אגאפיסס ’ αγαπούσες ). מינוס מאצאס כתב את המוזיקה לשירי דיסק זה. באותה שנה יצא לשוק גם סינגל של זוגאנלי בשם "המזוודה" (Η Βαλίτσα), ששימש לקידום מכירות מסע ההופעות שלה במהלך חודשי הקיץ, מסע הופעות שזכה לשם: "להיכן תלך המזוודה הזו" (Που θα πάει αυτή η βαλίτσα).

בתחילת שנת 2016 הופיעה זוגאנלי במהלך חודשי החורף עם פוטיני ולסיוטו על בימת מועדון "אקטי פיראוס" (Ακτή Πειραιώς). בחודש יוני של אותה שנה השתתפה זוגאנלי במופע הוקרה למלחין סטאברוס קסרחאקוס, שנערך בפני 40,000 צופים באצטדיון "קאלימרמארו" באתונה. במהלך חודש אוקטובר של אותה שנה הופיעה זוגאנלי בהצלחה רבה בשבדיה ובגרמניה ומיד לאחר מכן הופיעה יחד עם נאטאסה בופיליו וקוסטיס מאראביאס בקונצרט צדקה שנערך על בימת מועדון "גאזי לייב" (Γκάζι Live) באתונה.

בשנת 2017 הופיעה זוגאנלי על בימת מועדון "אנודוס לייב סטייג" (Άνοδος Live Stage) ובמהלך חודשי הקיץ של שנת 2017 יצאה שוב למסע הופעות ברחבי יוון ובקפריסין. במהלך חודשי החורף של שנת 2018 חזרה זוגאנלי להופיע על בימת מועדון "אנודוס לייב סטייג" (Άνοδος Live Stage). בקיץ 2018 יצא לשוק דיסק נוסף של זוגאנלי בשם "היכן תפסו אותי האהבות" (Που με φτάσανε οι έρωτες). במהלך חודשי הקיץ יצאה זוגאנלי למסע הופעות ברחבי יוון ובקפריסין לקידום הדיסק החדש.

אלאונורה זוגאנלי שייכת לדור הצעיר של זמרי יוון ובזמן קצר יחסית הצליחה להפוך לאחת הזמרות המצליחות ביותר ביוון ומחוץ לה בקרב קהילות היוונים שברחבי העולם. כל תקליטיה הפכו לתקליטי פלטינה ושירים רבים משלה הפכו ללהיטים המשודרים תכופות בתחנות הרדיו השונות. הופעותיה הפומביות זוכות לביקוש רב וכולן הן Sold Out בעיקר בשל יכולותיה הקוליות הטובות, הקשר הישיר שהיא מצליחה ליצור עם הקהל והאנרגיות שאותן היא מביאה להופעות.

ב-14 בחודש  מרץ  2019 תופיע זוגאנלי לראשונה בישראל, על בימת מוזאון תל אביב לאמנות.
מתוך אתר "הזהוב" : www.goldenathensnights.com

רשימת דיסקים אישיים

• Έλα (2008)

• Έξοδος 2 (2010)

• Είπα στους φίλους μου… Live (2011)

• Μετακόμιση τώρα (2013)

• Να με θυμάσαι και να μ'αγαπάς (Τα τραγούδια της Μελίνας) (2014)

• Μ’ αγαπούσες κι άνθιζε (2015)

• Που με φτάσανε οι έρωτες (2018)

הפקה: ברכה כהן הפקות יווניות בישראל 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *