לימוד תיאוריה בחינם

הדרך לרישיון הנהיגה מתחיל בלימוד לתאוריה, אין קיצורי דרך. השאלה היא מהי הדרך הקלה והנוחה ביותר ללמוד על מנת שתוכלו ללמוד במהירות ולעבור את הבחינה בהצלחה. אתרי אינטרנט המציעים לימוד תאוריה יש למכביר, השאלה מי באמת מספק את התשובה ללימוד תאוריה.תאוריה הינו מבחן עיוני המחחיב כל אחד שמעוניין לגשת ללמוד רישיון. מבחן תאוריה בנוי בצורת מבחן אמרקאי הכולל 30 שאלות, ומותר לטעות בחמש טעויות בלבד. נכשלתם תוכלו לגשת שוב לבחינה רק ביום למחרת. על מנת שלא תבזבזו את זמנכם במרכז הבחינות נבחנים שוב ושוב. חשוב שתיגשו קודם ללמוד או לפחות לעיין בנושאים. כיצד לומדים
ספרים רבותי ספרים ללימוד תאוריה

עד לפני שנים לא מעטות שיטת הלימוד היתה באמצעות ערכת לימוד תאוריה. ערכת לימוד תאוריה כללה ספר שכלל את כל נושאי הלימוד, חוברת תמרורים, וחוברת שאלות לדוגמה. ערכה ללימוד תאוריה היה ניתן לקנות בחנויות הספרים ובמרכזי לימוד נהיגה.

ללמוד תאוריה בחינם באינטרנט

עם התפתחות האינטרנט, החלו לצוץ אתרי אינטרנט ללימוד תאוריה. לרוב כל האתרים מאפשרים לכם לקרוא על הנושאים השונים, מביאים לכם את התמרורים וכמובן מבחני דוגמה, אך הגשת הנושאים שאינה בצורה מעניינת וקולחת עלולה לפגום בטעם הלימוד. חשוב לבחור אתר שחומר הלימוד כתוב בצורה קולחת ועניינית, ובלי סרבולים. אתר לילך הוא אתר הכי ידידותי למשתמש הוא כולל הסברים קצרים ומדויקים, בצורה וקולחת ועניינית. לצד התוכן תמצאו תמונות להמחשה שיסייעו לכם לזכור את החומר בצורה הטובה ביותר. לימוד תאוריה באתרי האינטרנט מאפשרים לכם לבחור את דרך הלימוד. יש שיעדיפו קודם לעיין בנושאים וללמוד אותם, יש שיעדיפו ללמוד באמצעות השאלות לפי נושאים. ויש שעדיפו ללמוד באמצעות מבחני הדוגמה. היתרון שכל אחד יכול ללמוד את דרך הלימוד שלו מאפשר ללמוד בצורה חוויתית, לעקוב אחר ההתקדמות. האתר הידידותי ביותר ללימוד תאוריה הוא אתר לילך תאוריה – טסטלי – הפעול בשיטת הרמזים ומותאם לליקויי קשב וריכוז.השוני בין האתרים הוא בשיטת הלימוד. לילך תאוריה פיתחה שיטה המאפשרת לכם לענות על שאלות, אם טעיתם תוכלו לקבל רמז, לחיצה על הרמז יעלה חלון המציג את הנושא שעליו נשאלתם. תוכלו לעיין וללמוד את הנושא שוב. רוצים לדעת את התשובה המדויקת לחצו על עוד רמז ותקבלו את השורה של התשובה לשאלה. לצד הרמזים תוכלו למצוא תמונות והדגמות בכל נושא על החומר שאתם נשאלים, שהופכת את חווית הלימוד לנעימה וקלה לזכור.