קורס GMAT

מבחן GRADUATE MANAGEMENT ADMISSIONS – GMAT הינו מבחן הקבלה לתואר שני במנהל עסקים הנהוג באוניברסיטאות רבות בעולם. מבחן GMAT הינו מבחן בינלאומי הכתוב באנגלית.
קורס GMAT הינו קורס המכין אתכם לקראת מבחן ה- GMAT. מטרת הקורס להעניק לתלמידים את הכלים והמיומנות להתמודד עם השאלות השונות, לימוד טריקים שישפרו את יכולת הפתרון לשאלות, התמודדות על לחץ של הבחינה וניהול זמן נכון במהלך הבחינה.

מהו מבחן GMAT?

מבחן GMAT הינו מבחן הנערך על גבי המחשב, בדומה לפסיכומטרי גם בבחינה יש לענות על מספר שאלות בזמן מוקצב.
מבחן GMAT בנויי משלושה חלקים:
חלק כמותי בו ישנן 37 שאלות אמריקאיות. המבחן כולל שאלות בנושאים שונים כגון שורשים, אלגרה, אחוזים, הסתברות, חזקות, גיאומטריה וכדומה.
בחלק של כתיבת חיבור יש להקליד שני חיבורים על שני נושאים שונים. בחלק זה אין אפשרות בחירה. חיבור אחד עוסק בטיעון לוגי הכולל ניתוח הטיעון וחיבור שני עוסק בנושא עקרוני שיש להביע עליו דעה.
חלק שלישי עוסק במבחן מילולי הכוללים שאלות של הבנת הנקרא, תיקון משפטים והסקה לוגית.
רישום לבחינה דורש ליצור קשר עם מרכז ההרשמה באנגליה. עלות הבחינה הינה 250$.

קורס GMAT – הדרך להצלחה

קורס GMAT כולל לימוד תיאורטי לצד תרגול ועבודה על מבחנים מעשיים על מנת ללמד טכניקות פתרון להביא את התלמידים עם מקסימום תרגול לקראת הבחינה. קורס GMAT מאפשר לכם להכיר את מבנה הבחינה ולהגיע מוכנים אל הבחינה.

מומלץ להירשם לקורס כשלושה חודשים לקראת הבחינה, בעת בחירת קורס GMAT חשוב לבדוק מהו המוניטין של בית הספר בהכנה לבחינה, חשוב לבדוק מי הם המרצים ומהו הניסיון שלהם, וודאו כי הכיתה קטנה ולא כוללת מספר רב של תלמידים. בדקו את מבנה השיעורים והאם יש הגבלה להגשת חיבורים לבדיקה במהלך הקורס. בדקו אם הקורס עושה סימולציות לקראת הבחינה.

כיום ניתן לבחור קורס GMAT הכולל את כל חלקי הבחינה או לבחור קורס GMAT המתרכז בתחום אחד כגון כתיבת חיבורים,ת מתמטיקה וכדומה לפי הקושי שלכם.
קורס GMAT הינו קורס המתאים למי שמעוניין לגשת לבחינה, הקורס ינהו ממוקד וקצר. בחירה נכונה של קורס GMAT יסלול עבורכם את הדרך ללימודי תואר שני במנהל עסקים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *