מכללה לקורס עיסוי

קורס עיסוי

מגע העיסוי משפיע רבות על מערכת העצבים, עיסוי הינו מרגיע את הגוף ומסייע בהורדת מתח ולחץ. עיסוי ממריץ את הדם ומשפר את מערכת זרימת הדם. עיסוי תורם לניקיון רעלים בגוף, להגברת חילוף חומרים. עיסוי ים מתאימים לאחר שבירת, כאבי גב, פריצת דיסק, הארכת גידים ועוד.

קורס עיסוי הוא מקצוע שכל אחד יכול ללמוד אבל ככל תחום חשוב להתחבר אליו. אנשים הפונם לקורס עיסוי פעמים רבות הם אנשים שערך הנתינה גדול. קורס עיסוי  שייך לתחום לימודי רפואה משלימה. קורס עיסוי מקנה את הכלים לטפל במגוון בעיות, כגון פציעות, מתח או טראומה רגשית היוצרים לחץ על השרירים, יציבה לקויה ועוד. קורס עיסוי כולל לימוד של  הטכניקות השונות להרפיה של השרירים, לשיפור הגמישות, לתפקוד בריא יותר של הגוף.

בשנים האחרונות אנו עדים לפריחה של קורסי עיסוי, יותר ויותר, במקביל ניתן לראות בפריחה של בתי ספא ומרכזי טיפול הזקוקים ליותר ויותר מטפלים. בקופות החולים החלו לשלב מרפאות המציעות טיפולי עיסוי, רפואה סינית, רפלקסולוגיה ועוד.

 

ניתן ללמוד קורס עיסוי רפואי או מגוון של קורסי עיסוי המעניקים ידע נרחב המאפשר למטפל לטפל במגוון בעיות ולהתאים את הטיפול המלא והשלם לכל מטופל. קורס עיסוי כקורס אחד מאפשרים לכם לטעום מעולם העיסויים, ללמוד לשם מקצוע לחיים או כתחביב. תמיד תוכלו ללמוד קורס עיסוי רפואי ולהמשיך ללמוד טכניקות עיסוי נוספות, כגון קורס עיסוי תאילנדי, קורס עיסוי שוודי וכדומה.

עיסוי מוזכר ברוב הדתות בעולם, ניתן לראות אזכורים לכך עוד בשנת 3000 לפני הספירה. ניתן למצוא אזכורים לעיסויים בתנ"ך, בכתבים של תרבויות יוון העתיקה ורומא. עיסוי הגיע למערב על ידי הנריך לינג שהיה שבדי במוצאו הוא למד את העיסוי במזרח והביאו לאירופה עם שינויים.

עיסוי מתבצע באמצעות לחיצות על רקמת השרירים, מתיחות ומניפולציות על השרירים. עיסויים הפכו לטכניקה יעילה לשחרור שרירים. עיסוי כולל טכניקות שונות בהתאם לסוג העיסוי.

 קורסי עיסוי הסוגים

 קורסי לימודי עיסוי כוללים מגוון של קורסי עיסוי השוני בין סוגי העיסוי הוא הן באבחון והן בטכניקות השונות. לימודי עיסוי תאילנדי כולל טכניקות הלקוחות מעולם היוגה, המטפל מביא את המטופל לתנוחות המביאות לשחרור והרגעה, להגמשת המרפקים והגדלת טווח התנועה. לימודי עיסוי שבדי מסייע בזרימת הדם ופועל

קורסי עיסוי כוללים מגוון של סוגי עיסוי כגון קורס עיסוי רפואי, קורס עיסוי תאילנדי, קורס לימודי עיסוי שבדי, קורס עיסוי ספורטאים, קורס עיסוי נשים הרות ותינוקות, לימודי עיסוי ועוד.

קורסי עיסוי הם קורסים מעשיים הכולל סטאז', קורס עיסוי כולל לימוד טכניקות טיפוליות וידע מקצועי . לימודי עיסוי יכשירו אתכם להיות מטפלים מקצועיים.

 

קורס עיסוי היכן ללמוד?

בחירת מכללה לשם קורס עיסוי דורשת מאיתנו לבחון מספר נושאים לפני שהננו נרשמים. לימודי עיסוי מעבר ללימוד של טכניקות עיסוי מהווים דרך חיים. קורס עיסוי במכללה המתמחה ב לימודי עיסוי תבטיח כי תרכשו את הידע המקצועי ביותר והניסיון הדרוש. קורס עיסוי במכללה מקצועית תבטיח כי תהפכו למטפלים המומחים בתחומכם.

בעת בחירת מכללה לרפואה משלימה לשם קורס עיסוי, מומלץ לבדוק מספר מכללות לרפואה משלימה, בדקו מהו הניסיון והמוניטין של המכללה, בדקו מהם תכני קורס עיסוי שאותו אתם בוחרים, בדקו מי הם המרצים, זמן הקורס, ומהו הניסיון שלהם. קורס עיסוי הינו לימודים מעשיים בדקו מהו החלק המעשי בקורס ומהו החלק העיוני. ישנם מכללות לרפואה משלימה המעניקות סטאז' כחלק מהלימודים.

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *