קורס עיסוי עם אבנים חמות

קורס עיסוי באבנים חמות יעניק לכם את הידע לעסוק בתחום ולהעניק עיסויים ללקוחות שלכם.

עיסוי אבנים חמות הינו עיסוי מפנק ומרגיע שמטרתו להביא לשחרור השרירים ולהבאת המטופל למצב של רגיעה. עיסוי אבנים חמות משלב בין עיסוי ידני לבין עיסוי עם אבני בזלת מחוממות. אבני הזלת מקומם בעומק האדמה, עוצרת בתוכה אנרגיה עמוקה.

עיסוי אבנים חמות כולל תחילה חימום השרירים באמצעות אבני הבזלת. חימום השרירים מאפשר למטפל להגיע אל עומק השרירים ולעסותם היטב, לאחר העיסוי מניחים על האזור אבנים על מנת לשמור על חימום האזור ולשאוב את האנרגיה השלילית והחדרת אנרגיה חיובית לגוף. בעת עיסוי אבנים חמות מקובל להניח אבני בזלת גם על מרכזי הצ'אקרות במטרה לסייע לאיזון הגוף.

עיסוי אבנים חמות הינו עיסוי אנרגטי ונעים ומתאים בעיקר בחורף. עיסוי באבנים חמות מקורו בצפון אמריקה ששימש לשחרור השרירים לאחר צייד עיסוי אבנים חמות המשולב עם אמבטיות חמות . ניתן למצוא אזכורים לכך גם ברפואה הסינית והיפנית. אבני הבזלת חוממו בשמש והיה נהוג להניח אותם על מקומות כואבים.

קורס עיסוי אבנים חמות

קורס עיסוי אבנים חמות הינו עיסוי העומד בפני עצמו. קורס עיסוי אבנים חמות כולל לימוד על ההיסטוריה של עיסוי באבנים חמות, היעילות של עיסוי באבנים חמות, של שימוש נכון באבנים, טכניקות עיסוי באמצעות האבנים, ושילוב של עיסוי עם אבנים ובאמצעות הידיים, קונטראינדיקציות לשימוש הנכון באבנים בעיסוי ושילוב של עיסוי באבנים חמות יחד עם עיסויים שונים, התוויות נגד.

עיסוי באבנים חמות – יעילות הטיפול

עיסוי אבנים חמות מסייע לשחרור השרירים, להמרצת מחזור הדם וניקוי רעלנים מהגוף, עיסוי אבנים חמות מתאים לאנשים הסובלים מלחץ דם נמוך או מקור. עיסוי בעזרת אבנים חמות מסייע למעסה לחמם את הגוף וחוסך מהמעסה זמן של חיכוך וחימום האזור.

בעת רישום לקורס אבנים חמות חשוב לבחור מכללה לרפואה משלימה שהינה בעלת מוניטין בתחום העיסויים, בדקו מהם תכני הלימוד, מי מעביר את הקורס ומהו ניסיונו בתחום. בדקו כי בית המכללה אליה אתם נרשמים מוסמכת ללמוד ובעלת אישור מטעם איגוד המעסים בישראל, המשמעות היא כי הקורס עומד בדרישות של האיגוד ובסיום קורס עיסוי אבנים חמות תקבלו תעודה מטעם המכללה המוכרת על ידי איגוד המעסים. מכללות לרפואה משלימה מציעות מגוון של קורסים בתחום לימודי רפואה משלימה, קורסי עיסוי, לימודי רפואה סינית, שיאצו ועוד. הבחירה של מכללה לרפואה משלימה לא תמיד פשוטה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *