קורס יועצי תקשורת

למעוניינים לקחת חלק אסטרטגי ודומיננטי בחברה
עולם התקשורת הוא חלק בלתי נפרד מהזירה העסקית. חברות וארגונים רבים פונים למשרדי יחסי ציבור, ליועצי תקשורת, שוכרים דוברים ועוד על מנת שידריכו וייצגו אותם בערוצי התקשורת השונים. אנשי התקשורת בארגון הופכים לחלק בלתי נפרד בקבלת ההחלטות של הארגון ובבניית האסטרטגיה העסקית של החברה או הארגון.

מהו יועץ תקשורת ותפקידו?

יועץ תקשורת הוא אדם האמון והאחראי על תדמית הארגון או החברה בפני הציבור והלקוחות של החברה. ארגון הנקלע למשבר הפועל בצורה נכונה מקטין את הנזק של החברה, מטפל בלקוחות בצורה נכונה, נותן מענה לכל בעיה בזמן אמת ומצליח לצאת מהמשבר בצורה טובה יותר. יועץ תקשורת הוא הבונה את התדמית של החברה בקרב הציבור והלקוחות של החברה.

קורס יועצי תקשורת הוא תחום לימוד ספציפי המתרכז בתפקיד יועץ התקשורת, בלימוד המדיות השונות, בלימוד על ניהול משברים ובניית תדמית הנכונה לארגון שתשרת בצורה הטובה ביותר את הארגון.

למי מיועד קורס יועצי תקשורת?

קורס יועצי תקשורת מיוחד למנהלים, יועצים ארגוניים המעוניינים ללמוד תחום נוסף, אנשי שיווק והדרכה, לאנשים בעלי תואר ראשון, לאנשים בעלי ניסיון בתחום המעוניינים להעמיק את הידע. בדקו מהם תנאי הקבלה לפני רישום, ישנם בתי ספר המחייבים תואר ראשון כתנאי קבלה ויש המבקשים בגרות מלאה וראיון אישי כתנאי קבלה. מה לומדים?

קורס יועצי תקשורת כוללים את התכנים הבאים:
• הבנת זירת התקשורת הישראלית
• עיצוב סדר היום
• תקשורת מגזרית
• תקשורת פוליטית
• עיצוב תדמית
• מוניטין אישי וארגוני
• דוברות
• יחסי ציבור ועוד.

משך הקורס אינו ארוך
קורס יועצי תקשורת הוא קורס הנמשך שישה חודשים ועד עשרה חודשים, בהתאם למוסד אליו אתם נרשמים. המרכז לימוד תיאורטי לצד לימוד מעשי, במטרה להעניק לתלמידים כלים תיאורטיים ומעשיים בתחום היועץ התקשורתי על כל היבטיו.

קורס יועצי תקשורת הוא קורס שמטרתו להעניק לתלמידים את הכלים התיאורטיים והמעשיים של יועץ תקשורת, הכרה של יום העבודה של יועץ תקשורת בזירות המדיה השונות. קורס יועצי תקשורת הוא קורס קצר המאפשר לכם להתמקצע בתחום ולעסוק כיועצים תקשורתיים בארגונים, חברות ועמותות שונות. עם זאת חשוב לבחור קורס מקצועי שיקנה לכם את הכלים המעשיים לעבודה.

כיצד בוחרים את הקורס ומהם הקריטריונים עליהם כדאי לתת דגש?
לפני רישום חשוב לבדוק מהו המוניטין של בית הספר שאליו אתם נרשמים, בדקו מהם תכני הלימוד והשוו עם בתי ספר אחרים. בדקו מהי רמת הלימודים, מי הם המרצים ומהו הניסיון שלהם בתחום. בדקו מהו שכר הלימוד ומספר שעות הלימוד. ישנם בתי ספר המציעים יום לימודים מרוכז או לימוד בשעות הערב, בחרו קורס המתאים מסגרת היום שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *