לימודי רפואה משלימה

לימודי רפואה משלימה בטיפול באדם, בניגוד לרפואה קונבנציונלית המטפלת במחלה ובסימפטומים של המחלה, רפואה משלימה מטפלת באדם. רפואה משלימה כפי שהיא במזרח הינה רפואה שבה האדם מטופל כל העת על מנת לשמור על איזון הגוף ולא רק לאחר גילוי מחלה.

לימודי רפואה משלימה הינם לימודים הוליסטיים בה התפיסה היא כי הגוף והנפש הינם אחד, סימפטומים פיזיים של מחלה מקורם במצבים נפשיים וההפך. מעניקה לסטודנטים צוהר לעולם חדש בו הלימוד כולל שימוש במנגנונים הטבעיים של הגוף לשם הגנה על הגוף והריפוי טבעי של הגוף.
לימודי רפואה משלימה – תחומי לימוד
לימודי שיאצו – שיטת טיפול שמקורה בסין הפועלת על ערוצי האנרגיה בגוף. הלחימות נעשות באמצעות האצבעות במטרה לעורר את הריפוי הטבעי של הגוף. לימודי איור וודה – שיטת טיפול המקורה בהודו הרואה באדם כחלק מהיקום, המטפלת באדם באמצעות שינוי אורח חיים, תזונה וטיהור הגוף. ההתנהלות של האדם הכוללת שינה, מזון ושליטה על החושים לשם איזון הגוף.
לימודי רפואה סינית – הרפואה הסינית רואה בכוח האנרגיה הקיים באדם הנקראת צ'י הככוח המניע את החיים. הרפואה הסינית כוללת לימוד היין והיאנג, חמשת האלמנטים, המרידאינים ועוד.
למה ללמוד לימודי רפואה משלימה?
לימודי רפואה משלימה הינם לימודים מקצועיים, המכשירים אתכם להיות מטפלים. לימודי רפואה משלימה הינם לימודי תעודה  .
מכללות לרפואה משלימה מציעות מגוון של קורסים בתחום לימודי רפואה משלימה, קורסי עיסוי, לימודי רפואה סינית, שיאצו ועוד. הבחירה של מכללה לרפואה משלימה לא תמיד פשוטה. חשוב לבחור מכללה לרפואה משלימה המתמחה בתחומה, בעת רישום בדקו מהם תכני הקורס, בדקו מי הם המרצים, מהו ניסיונם בתחום אותו הם מלמדים. בדקו מהו היחס של המכללה לסטודנטים הלומדים. לימודי רפואה משלימה לבחור נכון. בוגרי לימודי רפואה משלימה יוכלו להשתלב במרפאות הקיימות בקופות החולים, לעבוד במרפאות פרטיות לרפואה משלימה, לעבוד במכוני בריאות ובבתי ספא או לעבוד כעצמאיים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *