פרגולות אלומיניום

פרגולות אלומיניום

פרגולה מאלומיניום ניתן לשים במרפסת או בחצר הבית, לחניה של הרכב או בכניסה  לבית. ניתן לבחור פרגולה בכל גודל ובהתאמה מדויקת לצרכים שלכם ולמיקום הפרגולה.

בניית פרגולה מאלומיניום בעלת יתרונות רבים לעומת החלופות הקיימות בשוק. שימוש בחומר הגלם אלומיניום איכותיים יחד עם ניסיון נתקין לכם את הפרגולה המתאימה ביותר לצרכים שלכם, שתשמש אתכם לשנים רבות.

פרגולות אלומיניום יתרונות

פרגולות אלומיניום הופכות שכיחות יותר ויותר בשל המוניטין הרב שהן צברו. אם בעבר ההעדפה היתה לפרגולות מעץ כיום יתרונות הפרגולה אלומיניום הפכו לפופולאריות יותר ומועדפות להתקנה.

חומר הגלם אלומיניום הוא חומר שמצד אחד הוא קל משקל, ומצד שני חומר חזק. היתרון של שני מאפיינים אלו מאפשרים מצד אחד להתקין פרגולה גם על מרפסות שבהן יכולה להיות הגבלת משקל ומצד שני הפרגולה היא חזקה ויציבה מפני פגעי מזג האוויר.

עמידות בפני מזג אוויר ומזיקים, האלומיניום אינו נשחק בשעות הרבות בשמש ואינו מחליד, כמו הברזל, בשל הגשם או הלחות. בניגוד לעץ שעלול לסבול ממזיקים שונים או נרקב מהגשם, הפרגולה מאלומיניום גם חסינה להם. מכאן שפרגולה אלומיניום דורשת מינימום תחזוקה, פרגולה הצללה מאלומיניום מאפשרת לכם שנים רבות לשבת בצילה ומבלי שתצטרכו לדאוג להגן עליה, היא נשמרת ללא פגע גם בלי שתצטרכו להשקיע בכך זמן, כסף ומאמץ.

מגוון רחב של עיצובים

אחד החששות שאני שומע מלקוחות הוא החשש מפרגולה מגושמת או צבעים שיפגמו במראה החיצוני של הבית. למעשה פרגולות אלומיניום בשל חוזק החומר עשויות מעמודים דקים, בחלק מהפרגולות ניתן להתקין פרגולה תלויה ללא עמודים. בנוסף ניתן למצוא פרגולות בשלל צבעים שיתאים למראה הבית וישתלב עימו. כמו כן, לאוהבי המראה הטבעי ניתן למצוא פרגולות בצבע דמוי עץ בהיר או כהה. וכך ליהנות מעיצוב כפרי וממראה שמחבר את המבנה שלכם לסביבה ולטבע.

תוכלו להתרשם מתמונות של פרגולות אלומיניום שייצרנו והתקנו בעבור הלקוחות שלנו

פרגולות אלומיניום

פרגולה מאלומיניום המתאימה ליציאה לחצר או בכניסה לבית. מגנה עליכם מפני גשם או שמש חזקה. תוכלו לבחור את גודל הפרגולה ואנו נתאים את ההתקנה בהתאם למיקום של הפרגולה. תוכלו לבחור פרגולה שחורה, לבנה, אפורה או דמוי עץ.  פרגולה אלומיניום מתאימה גם למרפסות הבתים, כך תוכלו להנות מישיבה במרפסת גם שיש שמש או גשם.

פרגולות תלויות

ההתקנה של פרגולה לרוב היא עם עמודים התומכים בה אבל יש אופציה לעשות פרגולה תלויהץ היתרון של חומר גלם שהוא קל ובמידה ויש שטח רב פנוי מעל הפרגולה ניתן לתלות אותה. אנו נבדוק אם ישנה אפשרות ובהתאם לזאת נמליץ לכם על התקנת פרגולה תלויה. הניסיון שלנו מבטיח כי תהנו מפרגולה אלומיניום  תלויה בטיחות ועמידה.

מחיר פרגולה אלומיניום

מחיר והתקנה של פרגולה מאלומיניום הוא שיקול מרכזי בהחלטה. חשוב לבדוק מהו הניסיון של החברה ולא להתפשר על איכות הפרגולה ועל בנייה אסתטית של הפרגולה. השאיפה להצלחה ארוכת טווח שלנו מבוססת על שביעות הרצון של הלקוחות שלנו .

 

ייצור והתקנת פרגולות מאלומיניום זו משימה שמחייבת דיוק הן של התאמה למאפיינים הספציפיים והן של הפרגולה עצמה. אנחנו מבצעים מגוון רחב של עבודות אלומיניום:  גדרות, פרגולות, פרופילי אלומיניום לעיצוב ועוד. כל גדר או פרגולה מאלומיניום שאנו מתקינים  נעשה בהתאמה אישית ללקוח, ניתןלהזמין פרגולה או גדר בכל גודל רצוי ועל בסיס הקשבה מלאה לצרכים ולרצונות של מזמיני העבודה.

לאחר שלב הייצור מגיעה ההתקנה בבית הלקוח. התקנה של פרגולה מאלומיניום מתבצע באופן המקצועי ביותר, על בסיס ניסיון מצטבר של מעל שני עשורים של עבודה בכל סוגי המבנים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *