גדר אלומיניום

למה לבחור גדר אלומיניום

גדרות ושערים תפקידם לספק לנו ביטחון ופרטיות בשטח הגינה שלנו.  מעבר לכך חשוב לנו שהחצר של הבית לא תראה כמבצר או כבית כלא רק בגלל שאנו ממוקמים ליד רחוב ראשי או כי הפרטיות חשובה לנו. גדר חשוב שמעבר לפונקציונליות שלה תהיה מעוצבת ומשתלבת עם עיצוב הבית והגינה. למה לבחור גדר אלומיניום

 

ניתן למצוא סוגים שונים של גדרות ושערים. כמובן שכל סוג של גדרות ושערים לבתים פרטיים בעל מאפיינים שונים בהתאם לחומר שממנו הן עשויות ובהתאם למבנה שמתאפשר בהתאם ליכולת עיבוד החומר. גדר מברזל, גדר מאבן או גדר מפלסטיק יהיה בעלי חוזקים שונים וישפיע גם על עיצוב הגדר וכמובן גם העלות תהיה שונה.

גדר לבית פרטי תמיד תהיה ממוקמת בחוץ ולכן היא חשופה לפגעי מזג האוויר. לא פעם גדר דורשת תחזוקה שמאפשר להאריך את חיי הגדר. כך למשל גדר מברזל יהיה צורך לצבוע על מנת להימנע מקורוזיה והתפוררות הברזל. גדר מעץ יהיה צורך לצבוע את הגדר מפני הרטיבות של הגשם ומפני חרקים שונים המכרסמים בעץ. החומר המומלץ ביותר לייצור גדרות איכותיות שיחזיקו שנים רבות, מעוצבות ושאינן דורשות תחזוקה רבה הוא אלומיניום. לפני שנפרט את היתרונות הרבים של גדר הכוללים פרופילי אלומיניום לבית פרטי, חשוב להבין שגם מבחינת מחיר גדר אלומיניום משתלמת לא רק במחירה אלא גם בזמן שהגדר תשמור על צורתה ולא פגע מפגעי מזג האוויר.

 

גדרות אלומיניום לבית

מכל סוגי הגדרות הקייימים שיש אלומיניום הוא לא החומר הכי זול וגם לא הכי יקר. יחד עם זאת גדר עשויה פרופילים אלומיניום בעלת יתרונות רביםמעבר לנראות היוקרתית והחדשנית לחצר. להלן כמה מהיתרונות של גדר אלומיניום ויש לכך משמעות גדולה כשמדובר בהתקנת גדר לבית פרטי שממוקמת בשטח הבית והיא חשופה לכיפת השמיים.

אלומיניום הוא חומר חזק וקל משקל כך שהוא נוח לעבודה עבור גדרות, ועם זאת פרופילי אלומיניום הם חזקים ומחזיקים לשנים רבות. כך שתוכלו להנות מגדר המעניקה לכם ביטחון שלא קל לשבור אותו או להרוס אותו.

כל היתרונות

האלומיניום הוא חומר חזק אבל בניגוד לברזל הוא לא מחליד, כך שגדר אלומיניום יכולה להיות חשופה לגשמים, לשמש חזקה, ללחות ותישאר כפי שהיא ולא תצבור חלודה או קורוזיה.

המשקל של אלומיניום נמוך , החומר גמיש ומאפשר ליצור פרופילים בצורות שונות. דבר המאפשר התקנה קלה ומהירה של גדרות ושערים, תוך שמירה על בטיחות.

גדר אלומיניום כוללת פרופילי אלומיניום המושחלים על העמודים ולכן קל לשלב עם האלומיניום סוגים שונים של חומרי גלם שונים כגון עץ או זכוכית וכך ליצור דוגמאות מיוחדות וחדשניות של גדרות מעוצבות.

גדר אלומיניום מגיעה בשלל צבעים וכך תוכלו לקבל גדר חזקה ויפה עם צבע דמוי עץ או כל צבע אחר שיתאים לעיצוב של הבית. להתאים אותה לפרגולה או לשער הבית

גדר אלומיניום לבית פרטי לא מצריכה תחזוקה, אין צריך למרוח שכבות הגנה מפני נזקי מזג האוויר או חקרים ולא צריך אף פעולה קבועה אחת לכמה זמן כדי לשמור על הגדר. גדר אלומיניום  ניתן לשטוף במים את האבק או לנקות בקלות, עם חומרי ניקיון רגילים שיש בכל בית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *