מיטת ילדים

כיצד לבחור מיטת נוער

כאשר בני נוער מגיעים לגיל ההתבגרות, זהו הזמן  להחליף את המיטה הישנה במיטת נוער או ספת נוער. מיטת נוער וספת נוער נחשבת לפתרון פופולארי בקרב הורים וילדים, המיטה רחבה יותר ומזכירה מיטה של גדולים, הנקראת גם מיטה וחצי, יש מרחב לישון, ספת נוער מאפשרת לפתוח את הספה למיטה גדולה ולקפל שרוצים ולארח על הספה כמו בסלון. הן מיטות נוער והן ספות נוער מגיעות עם ארגז מצעים..

לעצב חדר של מתבגרים זו משימה קלה, כדאי לעשות זאת עם הנער המתבגר, להביא בחשבון את הרצונות והצרכים שלהם. בתור הורים אנו נקרעים בין הרצונות שלהם לשלנו ולכן חשוב מאד למצוא את נקודת האמצע על מנת לבחור את המיטה המתאימה ביותר עבורו.חשוב לבדוק מהו גודל החדר ולהתאים את המיטה כך שלא יהיה צפוף. כיום רוב ההתעסקות שלהם הם במחשב או בנייד כך שמעבר למיטה ארון וספריה, לרוב אין הרבה ציוד בחדר.

.

הכל אודות העיצוב

בואו נודה בזה: בעת אנו ההורים כל מה שמענין אותנו זה הבריאות והתמיכה לגב, בעת בחירת מיטת נוער.  ואילו מה שמעניין את בני הנוער זה בעיקר איך המיטה ניראת והעיצוב שלה. בני נוער נמצאים בגיל בו הם מתעניינים בעיקר צורה חיצונית מאשר במצבם הבריאותי ומכאן חשוב להתחשב בדעתם. בשונה ממיטות אחרות, מיטת נוער נבדלת בעיצוב מודרני המתאים לתקופה. אבל גם נער שישכב על מיטה שאינה נוחה לאחר מספר לילות יתלונן על חוסר הנוחות שבמיטה.

בדומה לכל דבר בחיים, גם בתחום העיצוב יש אופנות, באופנה דברים משתנים כל העת ולכן כדאי לבחור במיטה שתתאים לאורך תקופה ארוכה ולא במיטה שיהיה צורך להחליף כל לאחר מספר חודשים או שנה.

מיטת נוער או ספת נוער מה עדיף?

ההתלבטות בין ספת נוער או מיטת נוער עבור הורים רבים היא דילמה, האם עדיף ספה שניתן לקפל אותה והחברים ישבו עליה, האם חא יקרה מצב שהילד יבחר לישון על הספה ויתעצל לפתוח את הספה למיטה? או שעדיף מיטה וחצי רחבה שיהיה נוחות לילד. ספות נוער משמשות פעמים רבות גם כספת אירוח בחדר. ישנם מקרים שהורים יעדיפו לבחור ספת נפתחת בשל חדר קטן שאין מקום למיטה רחבה והרבה יותר קל להתנהל בחדר עם ספה. או המחשבה שבעתיד הספה תשמש לאורחים המגיעים הביתה. אבל אם אתם בוחרים ספת נוער עבור בנכם או ביתכם חשוב לשים את הדגש על מספר דברים, ראשית, חשוב לבחור ספת נוער שנפתחת בקלות ונסגרת בקלות. בחרו ספה שתיתן תמיכה טובה לגב של בנכם או ביתכם. חשוב לבדוק את התמיכה של המזרון שהוא אחיד במצב פתוח. במקרה של ספות נוער אפשר לראות כי יש בהן ארגז מצעים, יש בהן קורות לתמיכה מקסימאלית, ועל פי רוב הגודל שלהן מגיע לגודל של 90 על 200..

 

בחירת הילד הכרחית ביותר

חשוב מאוד שהנער יבחר את המיטה או הספה שהכי מתאימה לוו. לא תבחרו עבורו את המיטה או את הספה אשר בסופו של דבר אתם רוצים לקנות לבן שלכם ועליו לקבל את ההחלטות בהתאם לטעם שלו מטבע הדברים אתם יכולים לעזור לו בבחירה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *