ואכל לחתולים מבצע

אוכל מומלץ לחתולים

חתולים הם טורפים, כלומר הם זקוקים לבשר כדי להיות בריאים, אך חשוב לשמור עליהם על תזונה נכונה.

יש כמה דברים שצריך לקחת בחשבון כשמחליטים איזה מזון הכי טוב לחתול שלך.

– גיל החתול שלך

– רמת הפעילות של החתול

– מאילו סוגי מאכלים הם אוהבים את הטעם

חתולים הם טורפים, ולכן הם זקוקים לאוכל המבוסס על בשר.

החתולים הם אוכלי בשר קפדניים והם מפיקים את כל אבות המזון שלהם מאכילת בשר. יש להם מערכת עיכול קצרה והם זקוקים לתזונה עתירת חלבונים כדי להישאר בריאים. תזונת החתול צריכה להיות לפחות 70% חלבון מבוסס מן החי, יחד עם 30% מים ו -10% ירקות. לכן, חשוב לא להאכיל אותם יותר מדי פחמימות מכיוון שזה יוביל לבעיות בריאות.

חתלתולים צריכים לאכול מזון משומר כיוון שהוא יותר לעיכול מאשר מזון יבש, כמו גם להיות טוב יותר לשיניים, כיוון שהחבטה היבשה עלולה לפגוע באמייל שלהם. כמו כן, חשוב שבעלי חיות המחמד יציגו מזון משומר בהדרגה על ידי ערבובו עם החבטה היבשה במשך 2-3 שבועות, כך שהחתלתול יוכל להתרגל לטעם ולמרקם החדש של המזונות כראוי.

המזון הטוב ביותר לחתלתולים הוא מזון רטוב. מזון יבש אינו מזין כמו מזון רטוב ויכול לגרום לבעיות שיניים.

מזון יבש לחתול בן שבעה חודשים, לא מתאים מאחר שהוא לא יוכל ללעוס כמו שצריך.

חתלתולים צריכים לשתות מים לפחות 40% מהזמן.

מזון לגורי חתולים

חתלתולים קטנים ומקסים, אך הם זקוקים למזון ספציפי שיעזור להם לגדול בריאים וחזקים. ישנם כמה סוגים שונים של מזונות שתוכלו להאכיל את החתלתול שלכם. כמה מסוגי המזון הפופולריים ביותר לגורי חתולים כוללים מזון רטוב, שיבולת יבשה ומזון טבעי.

ללא קשר לסוג אוכל לחתולים שאתה מאכיל את החתול שלך, יש לקחת בחשבון כמה דברים בבחירת מזון עבורם. שיקול אחד הוא האם לחתול יש אלרגיות למרכיבים מסוימים במזון. שיקול נוסף הוא אם הבטן שלהם תוכל להתמודד עם מזון מעובד בשלב זה בחייהם.

להכין אוכל לחתולים בעצמכם

אסור לנו לצפות שחתלתולים יאכלו את אותו האוכל כמונו. עם זאת, ישנם כמה מאכלים שאנו יכולים להשתמש בהם כהנחיה בסיסית. הדבר הראשון והחשוב ביותר שיש לזכור הוא שחתלתולים זקוקים להרבה מזון והם זקוקים לו לעיתים קרובות. הם גם זקוקים ליותר מים מאשר חתולים מבוגרים.

הגורים גדלים מהר מאוד, ולכן חשוב להם לקבל את כל החומרים המזינים שהם צריכים מהתזונה. בגיל זה הם אוכלים כמו ציפורים קטנות ודורשים הזנה מתמדת של מזון רך כי הבטן עדיין לא יכולה להתמודד עם מזון קשה. לחתלתולים יש חילוף חומרים גבוה, ולכן עדיף להם להאכיל מזון דל פחמימות עתיר חלבון במקום מזון יבש לחתולים מכיוון שמזונות יבשים לחתולים עלולים לגרום לעצירות בין בעיות בריאות אחרות.

החתול הנפוץ והפופולרי ביותר הוא החתול המבוית. כאשר אנו חושבים על חתול מבוית, אנו בדרך כלל חושבים על חתול בית שגדל במשך דורות לחיות בקשר הדוק עם בני אדם. לגזעים שונים של חתולים יש דרישות תזונה שונות בהתאם לגודלם ולאורח חייהם, אך כל החתולים דורשים איזון מתאים של חלבון, פחמימות, שומן ומינרלים.

בהתאם להעדפותיך האישיות, אתה עשוי בסופו של דבר לקנות את האוכל שלך מחנות חיות או סופרמרקט או ליצור ארוחות ביתיות משלך עבור חיית המחמד האהובה עליך. עם זאת, ישנם מזונות מסוימים שאסור לעולם להאכיל לחתול מבוגר מכיוון שהם עלולים לגרום נזק לבריאותם ואף למוות.

אוכל מומלץ שניתן לקנות הוא של רויאל קנין, למשל זוג שקי מזון יבש 4 ק"ג לחתולים רויאל קנין Royal Canin  או מארז של 30 פחיות אוכל לחתולים.

ניתן למצוא מבצעים משתלמים לאוכל לחתולים ולא רק בתחום המזון אלא גם משחקים לחתולים , משטחי גירוד, משחקים לחתולים ועוד.

אנחנו ממליצים:

דגים: דגים טובים לחתולים מכיוון שיש בהם חומצות שומן אומגה 3 .

חתולים הם טורפים והם זקוקים לתזונה עשירה בחלבון. המזון המומלץ לחתולים בוגרים הוא מזון לחתולים יבשים עם לפחות 30% לחות ו -10% שומן, או מזון רטוב עם 60% לחות ו -3% שומן.

תזונה מאוזנת היא הדרך הטובה ביותר. אם אתם מאכילים את מזון החתולים הרטוב שלכם, זה צריך להיות 1/2 מהתזונה שלהם, אבל 1/4 מהתזונה אם מאכילים מזון לחתולים יבשים.

חתולים זקוקים לתזונה עתירת חלבון ודלת פחמימות. חתולים אינם יכולים לייצר את חומצת האמינו טאורין, שהיא חיונית לצמיחה והתפתחות של הרשתית ורקמת הלב. הם דורשים מקורות תזונתיים של טאורין, כגון חלבונים מבוססי בעלי חיים כגון בשר או פירות ים.

אחת הטעויות הנפוצות ביותר שבעלי החתולים עושים כשזה מגיע להאכיל את החתולים שלהם היא שהם מספקים להם סוג מזון לא נכון. כשאנחנו חושבים על מה החתולים שלנו צריכים, לעתים קרובות אנו חושבים על מזון יבש ומזון משומר. מה שאנחנו לא חושבים עליו הוא כמה מים החתולים שלנו צריכים לשתות מדי יום כדי להישאר בריאים, ולכן אנחנו רוצים גם לתת להם מים מתוקים בכל עת.

חשוב לספק לחתול תזונה בריאה הכוללת תערובת של מזון רטוב ויבש. חתולים זקוקים לחלבון, שומנים, מים וחומרים מזינים אחרים מהמזון כדי להישאר בריאים. הדרך הטובה ביותר לוודא שהחתול שלך מקבל את כל החומרים המזינים הללו היא להאכיל להם ארוחת בוקר, צהריים וערב.

מה אתה צריך להאכיל את החתולים הבוגרים שלך? ובכן זה תלוי לאיזה סוג דיאטה הם רגילים. רוב החתולים מעדיפים מזון רטוב מכיוון שיש לו יותר טעם מאשר מזון יבש. עם זאת, אם יש לך אוכל בררן או שאתה רק רוצה שיאכלו משהו שהוא יותר בריא עבורו, נסה להאכיל אותם במזון משומר או טרי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *