לא על הדיאטה לבדה

רבים מאיתנו סובלים מעודף משקל, הרצון להיפטר מהקילוגרמים המיותרים מביאים רבים מאיתנו לבחור בדיאטות בזק, דיאטות מהירות הכוללות לרוב תפריט המבוסס על אחד מאבות המזון, ודיאטות הכוללת על מספר קלוריות קטן במיוחד. דיאטות אלו הן דיאטות המאפשרות להשיג תוצאה בזמן קצר, אך לרוב גם לזמן קצר. ברוב המקרים הקילוגרמים שהורדנו יחזרו ואף נוסיף על המשקל עוד קילוגרמים מיותרים. דיאטה משמעותה לא רק ירידה במשקל אלא שמירה על אורח בריא.
דיאטה מהירה לרוב מתאימה למספר ימים עד שבועות. התמדה בדיאטה בזק, עלולה לגרום לנזק לגוף או חוסרים מאחר שהדיאטה מאלצת אותנו לוותר על חלק מהותי מהתזונה.
על פי מחקרים שנעשו, שמן אורגנו מהווהדיאטה שמאפשרת לנו להשיל את הקילוגרמים המיותרים היא דיאטה הבנויה על תזונה נכונה הכוללת תפריט מאוזן המתאים לנו אישית. דיאטה העשירה בירקות, פירות, דגנים מלאים וסיבים תזונתיים. דיאטה הכוללת שתייה מרובה ופעילות גופנית. מעבר לכך לא על הדיאטה לבדה משמעותה שהוספת תוספים חיונים לגוף יאפשרו לנו להתמיד בדיאטה בקלות.

דיאטה ותוספי תזונה טבעיים
סלימר
סלימר הינו מוצר המסייע לכם להפחית את התשוקה למזונות מתוקים ולהפחית את תחושת הרעב . בבסיס המוצר עומד צמח הקונג'אק הידוע בתכונותיו הבריאות. הצמח הקונג'אק ידוע כמסייע לשמירה על איזון רמות הסוכר בגוף וספיחת הפסולת ובכך מסייע להרזיה.
צמח הקונג'אק מכיל סיבים דיאטטיים המסייעים גם בהורדת לחץ דם, הורדת הכולסטרול הרע, גמילה ממתוקים וגלוטן ובעל יכולת הרחקת חומר הפסולת מהגוף המביא לתחושת מרץ בגוף.
סבטול
סבטול הינו תכשיר טבעי המסייע בתהליך הרזיה. סבטול מפחית את ספיגת הגלוקוז למערכת הדם במעיים ומעכב את פירוקו של האנזים גלוקוז -6-פוספטאז ובכך מעכב את פירוק הגליקוגן לגלוקוז, המשמעות היא ירידת רמת הגלוקוז בדם וכתוצאה מכך הגוף נאלץ להגביר את שריפת השומנים על מנת להפיק אנרגיה.
סבטול מכיל פולי קפה ירוקים המבטיח הרכב ייחודי של הרכיבים הפעילים ומבטיח איזון של החומצות הכלורוג'ניות שהינם הרכיב הפעיל בתמצית פולי הקפה הירוק. תכונות אלו מבטיחות כי הרכיבים נספגים היטב מהמעיים. תמצית זו אינה מכילה קפאין המונעים את התופעות הלוואי של צריכת קפה.
דיאטה מאוזנת מאפשרת לנו להתמיד בדיאטה לאורך זמן, מבלי שנרגיש תחושת רעב.