אירוע המושקע ריגש מאוד גם את הילדים וגם את צוות הגנים ∙ הפעילות נערכה בשיתוף עמותת הספורט חיפה

העדה היהודית הספרדית ארגנה פעילות קצבית מקפיצה לילדים כבדי שמיעה וחרשים

שילוב בעלי מוגבלות – משימה חשובה ומספקת

לרקוד גם עם לקות שמיעה – פעילות מיוחדת באשכול גני מיח"א

לרגל יום שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, קיימה העדה היהודית הספרדית פעילות קצבית מקפיצה לילדים כבדי שמיעה וחרשים האירוע המושקע ריגש מאוד גם את הילדים וגם את צוות הגנים הפעילות נערכה בשיתוף עמותת הספורט חיפה

 

 

כמדי שנה, יום שוויון הזכויות לאנשים עם מוגבלות מהווה הזדמנות מצוינת להעלות את המודעות לנושא החשוב – ובמקביל לשמח ילדים שמתמודדים עם מוגבלות. ועדת החינוך של עמותת העדה היהודית הספרדית בחיפה בחרה לערוך פעילות מיוחדת לילדים כבדי שמיעה וחרשים. האירוע התקיים באשכול גני מיח"א בעיר, בהשתתפות כ-40 ילדים וילדות שזכו לחוויה משמחת במיוחד: פעילות קצבית עם כלים לתיפוף ולמשחק, ריקודים והנאה מרובה.

הפעילות הקצבית התקיימה בחדר אקוסטי שמאפשר גם לילדים חרשים וכבדי שמיעה להתחבר למוזיקה ולכל הרגשות שהיא מעוררת. לאחר הסדנא, חילקה ועדת החינוך של העדה היהודית הספרדית שי לכל ילד וילדה – משחק אישי. את האירוע המרגש ארגנו עו"ד בתיה חיימוב רומן, יו"ר ועדת החינוך, וחברות הוועדה שפרה ענתבי ולימור דהן. עמותת הספורט חיפה לקחה גם היא חלק במימוש היוזמה, ומי שעוד נרתמו למלאכה מכל הלב הם צוות הגנים בראשות מנהלת האשכול דפנה זמיר.

השמחה והכרת התודה ניכרו על פני הילדים והילדות לאורך כל האירוע. מכתב תודה מצוות הגן ומהמנהלת דפנה הבהיר עד כמה הפעילות תרמה לילדים. נשות העדה היהודית הספרדית התחייבו להמשיך לפעול למען הקהילה, ובפרט בעלי ובעלות מוגבלויות שונות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *