העדה היהודית הספרדית ארגנה אירוע משמח במיוחד – לילדים מיוחדים

העדה היהודית הספרדית ארגנה אירוע משמח במיוחד – לילדים מיוחדים

סדנת קצב מקפיצה לילדים בעלי צרכים מיוחדים

לכל הילדים מגיע ליהנות: פעילות ייעודית לקראת שבוע הנגישות והשוויון

ועדת החינוך של העדה היהודית הספרדית ארגנה אירוע משמח במיוחד – לילדים מיוחדים התגובות הנלהבות והנרגשות הוכיחו עד כמה שוויון הזכויות והנגישות חשובים להצלחת האירוע תרמו גם הצוות המופלא של אשכול גנים פלורה ועמותת הספורט חיפה.

לכבוד שבוע הנגישות ושוויון הזכויות לילדים עם מוגבלויות – שבוע שנועד להעלות את המודעות לצרכים המיוחדים של חלק מהילדים, לחשיבות ההנגשה של הפעילויות השונות עבורם ולקסם שנוצר כשהילדים מרגישים שווים – ערכה עמותת העדה היהודית הספרדית בחיפה אירוע מיוחד.

האירוע נערך באשכול גני פלורה שברחוב הגפן בחיפה, וכלל הפעלה מותאמת לילדים בעלי מוגבלויות: סדנת קצב שאפשרה לילדים להביא את עצמם לידי ביטוי בעזרת מוזיקה, כלים לתיפוף ומשחקים שונים. לאחר שטליה המפעילה המוכשרת סיימה את חלקה באירוע, קיבל כל ילד מתנה – משחק אישי.

היוזמה המבורכת יצאה לפועל בזכות חברות ועדת החינוך של העדה היהודית הספרדית, לימור דהן ושפרה ענתבי, ותוך שיתוף פעולה עם עמותת הספורט חיפה. גם מנהלת אשכול גני פלורה, טלי קוניג, וצוות האשכול, תרמו רבות להצלחת האירוע שנכחו בו כ-80 משתתפים.

התגובות הנרגשות של הילדים הוכיחו לחברות ועדת החינוך של העמותה כי שוויון מלא לכל הילדים הוא מטרה שראוי להשקיע בה. העמותה תמשיך לערוך אירועים מסוגים שונים עבור כל ילדי חיפה, מכל הלב ומתוך תחושת שליחות אמיתית.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *