יועץ משכנתאות פרטי

לקיחת משכנתא לצורך רכישת דירה היא אחת העסקאות המשפיעות ביותר על מי שלוקח אותה לרוב מדובר בהלוואה לשנים רבות קדימה, והטומנת בתוכה השלכות רבות. יעוץ משכנתא אובייקטיבי שאינו מייצג את הבנק ומתאים את המשכנתא לצרכים שלנו ולמצב הכלכלי שלנו הוא הצעד הנכון בעת לקיחת משכנתא ולה השפעה רבה גם על החזרי המשכנתא לאורך השנים.
יש המתפתים לקחת משכנתא מעל היכולת שלהם הכלכלית המשמעות שמדי חודש הסכום שעליהם להחזיר גדול מאוד ומכביד על ההתנהלות הכלכלית, כמו כן כל שינוי בריבית השוק עלולה להקפיץ את ההחזר החודשי במאות שקלים. לאורך השנים משפחה כזו תתקשה להחזיר את ההחזרים החודשיים ועלולה להפסיד את הנכס כולו. יועץ משכנתאות ידע לבדוק מהם היכולות הכלכליות שלכם כעת ולנסות לחזות את הצרכים גם בעתיד, למשל זוג שרק התחתן ורוצה להביא ילדים בעתיד, יש לקחת בחשבון את ההצעות המתווספות לזוג זה. או זוג הרוצים לשדרג נכס קיים בדירה יותר גדולה שהילדים כבר גדלו יכולה להתחייב על החזר חודשי גדול יותר ובכך לחסוך את מספר השנים של החזר המשכנתא.
יותר ויותר אנשים מבינים את החשיבות של בחירת משכנתא נכונה וההבנה כי הידע שיש ברשותם אינו מספיק לבחון את המסלולים השונים של המשכנתאות או לבנות את התמהיל הנכון, כל בחירה של מסלול משכנתא בעלת השכלות עתידיות ולכן יועץ משכנתאות מקצועי ואובייקטיבי ידע לבנות את התמהיל הנכון.
יש שבוחרים לפנות ליועץ משכנתאות לאחר שהם לקחו משכנתא ומגלים כי הם משלמים החזרים גבוהים או שגילו כי הם יכולים לחסוך על ידי מחזור משכנתא.

להלן מספר גורמים שכדאי לקחת בחשבון:
משכנתא היא הלוואה עצומה והרבה כסף מעורב בכך, במיוחד שהמשכנתא כוללת יותר מ- 75% מהנכס שאתם מעוניינים לקנות, לא תחשבו פעמים לפני שאתם בוחרים משכנתא?
טעויות בלקיחת משכנתא משמעותה טעויות יקרות שלא תמיד ניתן לתקן ואם כן לעיתים בעלויות גבוהות מאוד.
הבנק מעוניין להתאים לכם משכנתא שתתאים לכם, אך יותר מכך הוא מייצג את הבנק וחשוב לו להציג שורת רווח בסוף השנה, האם הוא באמת מייצג אתכם, כנראה שלא. יועץ משכנתאות שאתם משלימים לו מייצג רק אתכם אין לו אינטרס מול הבנק אלא להוכיח שהוא בנה לכם את התמהיל הטוב ביותר, כך גם תמליצו עליו ועבורו אלו לקוחות חדשים.
לא באמת ניתן להבין את כל התורה על רגל אחת, גם אם עברתם מסע מפרך של לימוד המסלולים והריביות, אתם בטוחים שבחרתם את הטוב ביותר, לא עדיף להיעזר באיש מקצוע שזהו לחמו, שיכול להסביר גם מהן ההשלכות של כל מסלול שתבחרו ומה לצפות בעתיד במקרה שיש שינויים בריביות.
משכנתא היא רכישה אישית וחשוב להתאים אותה למידות שלכם.
לא תמיד אנו יודעים בדיוק מה לשאול וגם התשובות שנקבל לא נדע אם הן שלמות או חסרות.
ולסיכום
פניה לשירותיו של יועץ משכנתאות היא צעד חכם שיכול לחסוך לכם אלפי שקלים, בחרו יועץ משכנתאות עם השכלה פיננסית ובעל ניסיון בתחום המשכנתאות. אל תתפשרו ואל תחסכו בכך כוון שיועץ משכנתאות פרטי שאתם משלמים לו יעשה את העבודה הטובה ביותר עבורכם וימנע מטעויות שעלולות לעלות לכם כסף רב.

לפרטים נוספים

    שם מלא (חובה)

    מייל (חובה)

    טלפון

    נושא

    ההודעה שלך