2,000 קרטונים ובהם מגוון רחב של פריטים חיוניים בזמן מלחמה ייארזו ויחולקו בימים הקרובים ביוזמת הבית הספרדי

2,000 קרטונים ובהם מגוון רחב של פריטים חיוניים בזמן מלחמה ייארזו ויחולקו בימים הקרובים ביוזמת הבית הספרדי

הבית הספרדי נרתם למאמץ המלחמתי: יחלק ערכות מיוחדות לחיילי צה"ל ולתושבי הדרום והצפון

2,000 קרטונים ובהם מגוון רחב של פריטים חיוניים בזמן מלחמה ייארזו ויחולקו בימים הקרובים את היוזמה מובילים חברי הנהלת ועד העדה, שגם ייקחו חלק בהכנת הערכות מנכ"לית הבית הספרדי, נטעלי בן: "נמשיך לסייע ולתרום ככל יכולתנו כל עוד יהיה בכך צורך"

 

החיבור לקהילה הוא אחד הערכים שמנחים את הבית הספרדי, ואחד ממקורות הכוח שלו. כך בימי שגרה – ושבעתיים בעת מלחמה.

ביוזמת ועד העדה היהודית הספרדית חיפה, התגייסו אנשי הבית הספרדי למאמץ הכולל, ויארגנו ערכות מיוחדות שיחולקו גם לחיילים וגם לתושבים בדרום הארץ וצפונה. הערכות ללוחמים בסדיר ובמילואים ולאזרחים כוללות פריטים נחוצים, ובהם מגבות, חולצות וגופיות, סוגים שונים של קפה, פירות יבשים, פיצוחים, מברשת שיניים, משחת שיניים, סבונים ועוד.

"היום מי שצריכים אותנו הם החיילים בחזיתות ותושבי הישובים הסמוכים לגבולות", אמר עו"ד יוסף גילאור, יו"ר ועד העדה. "במקביל נמשיך להושיט יד למשפחות מועטות יכולת, ילדים וקשישים, בכל דרך אפשרית".

עו"ד גילאור ואיתו כל חברי הנהלת ועד העדה ובית האבות ייקחו חלק באריזת הערכות, שתחל עוד השבוע. אליהם יצטרפו דיירי הבית שיתרמו כל אחד לפי יכולותיו, העובדים מכל המחלקות ותלמידי בתי ספר שהתנדבו למשימה.

"החלטנו להירתם למאמץ הכולל בארץ", אמרה נטעלי בן, מנכ"לית הבית הספרדי, שיצרה קשר עם הספקים השונים של הבית על-מנת לארגן את כל המוצרים הרלוונטיים. "אנחנו ערים להתגייסות המרשימה של ארגונים אזרחיים רבים לאספקת כל צרכי החיילים והתושבים בחזית. היה לנו ברור שגם אנחנו, כמי שמחויבים לעשייה למען הכלל, נפעל למען המטרה החשובה, ונגייס לשם כך את המשאבים העומדים לרשותנו". נטעלי התחייבה כי הבית הספרדי ימשיך ליזום ולממש פעילויות מסוג זה כל עוד יהיה בכך צורך, והביעה תקווה כי כולנו נוכל לחזור לשגרה כבר בקרוב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *