עמותת "יד עזר לחבר" העניקה תעודת הוקרה למתנדב דב מלניק

עמותת "יד עזר לחבר" העניקה תעודת הוקרה למתנדב דב מלניק

בצל המלחמה: עמותת "יד עזר לחבר" העניקה תעודת הוקרה למתנדב דב מלניק

למעלה מחודש ימים למלחמה בישראל, אנו נמצאים בעיצומו של היום ה-35 ללחימה הקשה וירי הטילים על ישראל, מתנדבי עמותת "יד עזר לחבר" ממשיכים להושיט יד, לחבק ולעשות לילות כימים, בסיוע לניצולי שואה, קשישים ומשפחות מעוטי יכולת ובכלל לתושבי הדרום והצפון, חיילי צה"ל באוויר, בים וביבשה וכל כוחות הביטחון.

אחד המתנדבים, שהחל להתנדב החל מתחילת ימי הלחימה באיזורי הקרבות כבר מעל לחודש ימים הוא דב מלניק, (45), איש העסקים ואלוף ושיאן ישראל בשחייה לשעבר. מלניק, מגיע ומסייע בכל הנדרש בהתנדבות מלאה, מסייע ב"מוקד החירום והמצוקה" של העמותה, מסייע למחסן המזון המרכזי, מגיע לאיזורי הלחימה בדרום ובצפון, מחלק חבילות מזון ובכלל תורם רבות מזמנו החופשי בפעילותו ההתנדבותית ועושה זאת נאמנה ביחד עם כל צוות המתנדבות והמתנדבים של עמותת "יד עזר לחבר".

הבוקר, (שישי, 10.11.2023) החליט מייסד ומנכ"ל עמותת "יד עזר לחבר" שמעון סבג להעניק תעודת הוקרה למלניק על הסיוע שלו ואמר: "ברצוני להביע תודה ענקית ועצומה מקרב לב למתנדב שלנו דב מלניק על תרומתו ונדיבות ליבו למען הקהילה והחלש בחברה בימים של מלחמה קשה וירי טילים על ישראל. זה כלל לא מובן מאליו שכבר למעלה מחודש ימים מלניק מסייע ועוזר לנו בהתנדבות מלאה בכל הנדרש, התנדבותו הרבה מבורכת ועל כך כל הכבוד ויישר כוח, כוחינו באחדותינו ורק ביחד ננצח, ה' עֹז לְעַמּוֹ יִתֵּן, ה' יְבָרֵךְ אֶת עַמּוֹ בַשָּׁלוֹם".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *