המרכז הלוגיסטי של עמותת "יד עזר לחבר" ייקרא על שמה של מאי נעים ז"ל שנרצחה ב"נובה"

המרכז הלוגיסטי של עמותת "יד עזר לחבר" ייקרא על שמה של מאי נעים ז"ל שנרצחה ב"נובה"

הנצחת ערכי הנתינה, החברות והעזרה לחלש

המרכז הלוגיסטי של עמותת "יד עזר לחבר" ייקרא על שמה של מאי נעים ז"ל שנרצחה ב"נובה"

בטקס המרגש השתתפו סבה של מאי, מאמן הכדורגל שלמה שרף, וכדורגלני עבר חיפאים מוכרים שמעון סבג, מנכ"ל יד עזר לחבר: "שלמה הפגין גדלות נפש אמיתית כשקם מהשבעה והגיע להתנדב בעמותה" שגרירת טאיוואן בישראל, שמסייעת אף היא ל"יד עזר לחבר": "החמלה והנתינה מחברות בין המדינות"

 

 

מאי נעים ז"ל, שנרצחה ב-7/10 במסיבת נובה וסיפורה נכנס ללב של כל הישראלים, האמינה כל חייה בנתינה, בחברות ובעזרה לחלש. ערכים אלה, ומאי עצמה, יונצחו מעתה במרכז הלוגיסטי של עמותת "יד עזר לחבר" אשר ייקרא על שמה של מאי נעים.

לשלמה שרף, סבה של מאי, חיבור עמוק לעמותה. מיד עם תום השבעה הוא החל להתנדב ב"יד עזר לחבר" וגייס גם את חבריו. בנוסף הוא תרם אמבולנס שישמש את העמותה. בטקס חניכת האמבולנס וקריאת המרכז הלוגיסטי על שם מאי נעים ז"ל אמר שרף: "מאי תמיד הפיצה אור סביבה ונתנה לכולם הרגשה שהם הכי חשובים בחייה. זו הדרך הכי טובה להנציח את זכרה".

בטקס, אותו הנחה העיתונאי גלעד שלמור, נכחו דמויות נוספות מעולם הכדורגל: מוטל'ה שפיגלר, אלי גוטמן, אלון חרזי, ציון מרילי ורפי אוסמו, וכן הזמר עדן מאירי ושגרירת טאיוואן בישראל, אבי יה-פינג לי. השגרירה, שמרבה לסייע ל"יד עזר לחבר", התחייבה להמשיך לתרום לחברה בישראל ובפרט לניצולי שואה: "החמלה והנתינה מחברות בין טאיוואן לישראל. הערכים האלה הם חלק מהשורשים שלי, ואני שמחה על ההזדמנות לעזור לנזקקים בישראל".

שמעון סבג, מייסד ומנכ"ל "יד עזר לחבר", הודה לשגרירה: "אבי יה-פינג לי היא מלאכית בלבן. אני נפעם לנוכח המסירות שלה וההתגייסות המלאה שלה לפעילות שלנו". סבג ציין גם את גדלות הנפש של שלמה שרף, שמיד לאחר השבעה הגיע להתנדב בעמותה ויושב עם ניצולי שואה בכל יום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *