הבעל הודה כי הקשר בינו לבין "השדכנית" מעולם לא נפסק והוא רוצה להתגרש

כחודשיים מילואים, ושלוש שיחות טלפון

"אנחנו תקועים בתוך עזה ואין כאן אפשרות לדבר", אמר הבעל לאשתו וחזר רק אחרי חודשיים הביתה

 

הסיפור הזה לעיתים קורה ואינו מוזר אבל לא במהלך התקופה הזו – ולא למשך זמן כל כך ארוך. בני הזוג נישאו רק לפני שלוש שנים. שניהם עובדים במשרות טובות בעולם ההייטק ושניהם טרם חגגו שלושים ואין להם עדיין ילדים.
את ההכרות עם אשתו עשה הבל לפני ארבע שנים באמצעות ידידה משותפת של האישה. "הכרנו בשידוך אבל זה היה שידוך מוצלח", נהג לספר לחבריו. המחלוקת פרצה בזמן המלחמה. האישה מגוללת בפני עורכת הדין שרין סולן סיפור שאם הוא לא היה חלק מסרט כדאי להציע אותו למפיק הוליוודי.

לדברי האישה עם פרוץ המלחמה בעלה התנדב למילואים כבר למוחרת היום השבת השחורה. לדברי אשתו, בעלה הוא איש חיל הים, שירת שלוש שנים בתפקיד של פקיד שלישות, "אבל מאחר והוא התנדב והאווירה בארץ היתה שכולם מתנדבים, קיבלתי את זה".

במהלך התקופה הוא התקשר שלוש פעמים "אנחנו תקועים בתוך עזה ואין כאן אפשרות לדבר", הוא אמר לאשתו והסביר את מספר השיחות הנמוך.  רק אחרי חודשיים של "שירות מילואים", לדבריו בחלק מהזמן בתוך עזה הוא "השתחרר" חזר הביתה ולעבודה. מפגש מקרי של אשתו עם חברה משותפת חשף את הסיפור. "הבנתי שבעלך בקשר טוב עם 'השדכנית'. הם היו יחד בחודשים האחרונים", סיפרה החברה.

שבועיים אחרי "שהשתחרר מהמילואים, הטיחה האישה בפני בעלה את הנתונים שיש לה ואף צירפה לכך הוכחה מצולמת. הבעל הודה כי הקשר בינו לבין "השדכנית" מעולם לא נפסק והוא רוצה להתגרש. עו"ד סולן הבהירה כי הבעל יצטרך לשלם את מלוא הכתובה העומדת על 500 אלף שקלים, ולפצות את אשתו על עוגמת הנפש.

הבעל טען להגנתו: "הקשר ביני לבין אשתי היה רופף ולא ממש היה ביננו חיבור. התחתנו כי בהתחלה זה נראה טוב, אבל אהבה אף פעם לא היתה שם".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *