פליצה פנחס פלד יור תנועת אומץ.

האם שר הבינוי והשיכון המיועד ביצע עבירות בנייה והעלים הכנסות?

האם שר הבינוי והשיכון המיועד ביצע עבירות בנייה והעלים הכנסות? תנועת אומ"ץ קוראת ליועמ"שית לחקור את הפרסומים אודות גולדקנופף

 

פרסומים שונים אודות יו"ר יהדות התורה מעלים חשד לעבירות על החוק היועצת המשפטית לממשלה התבקשה ע"י תנועת אומ"ץ להתערב בדחיפות יו"ר אומ"ץ, פנחס פליצ'ה פלד: "מינוי אדם לתפקיד ציבורי בכיר מחייב קודם לכל בירור מעמיק אודותיו"

 

יו"ר מפלגת יהדות התורה, יצחק גולדקנופף, הוא אחד הפוליטיקאים המרכזיים בקואליציה המתרקמת. הוא צפוי להיכנס בקרוב לתפקיד שר הבינוי והשיכון, וכתוצאה מכך לרכז בידיו כוח רב. פרסומים שונים מהימים האחרונים מעלים חשש ממשי כי שר השיכון המיועד ביצע לכאורה עבירות בנייה – תנועת אומ"ץ, הפועלת למען ערכי המנהל התקין וטוהר המידות, פנתה אל היועצת המשפטית לממשלה על-מנת שתורה על בדיקה יסודית בנושא.

"אין ספק שמינויו של מר גולדקנופף לתפקיד שר הבינוי והשיכון, וכן לכל תפקיד ציבורי בכיר, מחייב קודם לכל בירור מעמיק של הדברים ופרסום תוצאותיו", כתבו ליועמ"שית יו"ר אומ"ץ פנחס פליצ'ה פלד ויו"ר המועצה הציבורית של התנועה, עו"ד יצחק מינא.

באומ"ץ מדגישים כי על גלי בהרב מיארה להתערב בדחיפות בפרשה, שכן לעם ישראל ישנה הזכות לדעת האם שר השיכון מתנהל כחוק, ובפרט בכל הנוגע לתכנון ובנייה. על-פי הפרסומים האחרונים, דירה בבעלותו של גולדקנופף פוצלה ל-5 דירות, וזאת ללא ההיתר הנדרש בחוק. בנוסף סיפר אחד השוכרים כי כשביקש קבלות עבור שכר הדירה, נענה בסירוב. יצוין כי בשנת 2010 הורשע גולדקנופף בביצוע בעבירת בנייה דומה – הסבת דירה לגן ילדים ללא היתר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *