השכרת מיניבוס

השכרת מיניבוס מתאים לאירוע חד פעמי או על בסיס קבוע. השכרת מיניבוס או יותר נכון אוטובוס זעיר מאפשר לכם להסיע מספר מוגבל של אנשים שאינו מצדיק הסעה של אוטובוס ומאידך רכב פרטי לא יתאים.
השכרת מיניבוס מתאים להסעה של 9 עד 16 אנשים, יש צורך ברישיון מיוחד להסיע מספר רב של אנשים לכן השכרת מיניבוס תמיד תכלול נהג שיסיע אתכם אל היעד ובחזרה.
השכרת מיניבוס לכל מטרה
השכרת מיניבוס היא דרך קלה ופשוטה לארגן את כל החברים או את המשפחה לטיול משותף. השכרת מיניבוס מתאים לאירוע משפחתי הנמצא רחוק ויש צורך להסיע את כולם לאירוע.

השכרת מיניבוס יכול להיות חסכוני, מספר משפחות או מספר גדול של חברים שצריכים להגיע לטיול בצפון או לאירוע בדרום, במקום להזיז מספר רכבים כיום שעלות הדלק בשמים, כך נחסך מכם הטרחה לנהוג את כל הדרך ולהתעייף. הנהג שלנו חברה'מן הוא ייקח אותנו לאן שנבקש יעשה עצירות כשנצטרך ויחזיר אותנו בבטחה הביתה בסוף היום.
השכרת מיניבוס מתאימה גם להסעות לעבודה או לבית הספר. כאשר מדובר במספר מצומצם של אנשים , השכרת מיניבוס יהיה חסכוני יותר עבורכם. בעת השכרת מיניבוס חשוב לבדוק מספר נושאים. ראשית וחשוב מכל לוודא כי הנכם שוכרים מיניבוס אצל חברה הרשומה לפי חוק. בדקו כי יש ביטוח עבורכם בעת הנסיעה במיניבוס. וודאו כי החברה מעסיקה נהגים עם רישיון להסעת נוסעים מסוג D ובעלי ניסיון בהסעות מסוג זה.
וודאו כי המיניבוס שהנכם מקבלים חדש ונקי, בדקו כי המזגן עובד, הרי לא תרצו לגלות באמצע הדרך שאין מזגן ומחכה לכם נסיעה ארוכה. וודאו כי המיניבוס אף הוא בטיחותי ובעל רישיון.

השכרת מיניבוס לכל מטרה
בדקו מהי שעת ההגעה הנוחה לכם ומתי מסתיימת ההסעה, וודאו כי במידה ויש צורך בתפזורת האנשים בסוף הנסיעה כי הדבר מסוכם מראש, ובמקרה של תקלה החברה תוכל להציב לכם רכב חלופי. כמו כן, חשוב להשוואות מחירים בין החברות השונות, עם זאת מחיר מוזל מאוד צריך להדליק לכם נורה אדומה. בדקו אם ההשכרה היא לפי יום או לפי שעה בהתאם לצרכים שלכם.
המאמר נכתב על ידי נט מדיה קידום אתרים
מאמרים נוספים של נט מדיה – קידום אתרים: