כרטיסים תיאטרון הבימה - לילה אחד באפריל

תיאטרון הבימה – לילה אחד באפריל

משך: שעה ו-35 דקות

רכישת כרטיסים

תיאטרון הבימה: הזמנת כרטיסים לכל ההופעות

קברט רוק למבוגרים בלבד: 18+

המופע שקרן פלס כתבה, הפיקה וחיברה עבורו את המוזיקה, הוא וידוי נועז של אישה באמצע חייה. המיניות, התשוקה, הכמיהה לפרוץ את מעגל החיים ה"מושלם" (בעל, קריירה, ילדים) למען הרפתקה שעלולה להיות הרסנית – כל זה מקבל על הבמה ביטוי כן ומקורי.

תיאטרון הבימה – לילה אחד באפריל

עיר תאריך מיקום ההצגה
תל אביב-יפו תיאטרון הבימה – אולם רובינא רכישת כרטיסים
תיאטרון הבימה – אולם רובינא רכישת כרטיסים

אמיר דדון, המגלם צלם עיתונות מתוסבך, שטראומה ישנה מעיבה על חייו, מצליח ליצור עם קרן פלס חיבור אמיץ ועוצמתי, שלפי המבקרת של אתר וואלה! גורם לתהות עד כמה הסיפור שפלס בונה על הבמה מבוסס על חייה האמיתיים. ארבע השחקניות המגלמות צדדים שונים באישיותה של קרן מקנות למופע נפח ומספקות את הגיוון.

ויש גם הפתעה נעימה למי שמתקשה להיפרד מהסמארטפון: בעת הצפייה בקברט עליכם להשאיר את הטלפונים דלוקים – ואפילו להוריד אפליקציה מיוחדת שבעזרתה תוכלו לעקוב אחרי הסיפור בכמה מדיומים במקביל.

"זהלאמופערקלחובביקרןפלס, וגםמישלאמתחברתלמוזיקהשלה (כן, המופעבהחלטמתאיםלנשיםהרבהיותרמלגברים), תוכללהתחברלסיפורשבו. אמנםגםקרןאומרתבקברטשלאמדוברבנושאחדש. מיניותביןגברלאישה, ישלכםאתזהביותרמוכר? ועדייןדרךההצגהשלוהיאחדשהומקורית. אגב, גםלאמדוברבמופעשנועדלתתלכןהרגשהטובה, בדרךשבהמחזותמוזיקלייםנוטיםלעשות. כן, במהלךהמופענרשמושתידמעות, והרבהמחשבותמטרידותבדרךהביתהעליחסים, סקסוגברים". (מעין רודה, "וואלה!")

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *