עו"ד סולן

הבעל החליט לרכוש לאשתו רב קו

מחירי הדלק עולים, הבעל החליט לרכוש לאשתו רב קו
האישה: "הוא לא ייסע לעבודה ברכב יוקרה ואני אגרר באוטובוסים… זו הסיבה שטסתי לפריז וצלצלתי אליו רק כשנחתתי שם

בני הזוג המתגוררים בבית מפואר באחד האזורים היוקרתיים בישראל ומנהלים בדרך כלל אורח חיים שיגרתי, הם ושלושת ילדיהם, לא חלמו כי יקלעו למשבר כה עמוק, ויש לומר ילדותי שמוביל כרגע לכמעט גירושין.
האישה באמצעות עורכי הדין שרין וגדלי סולן, טוענת כי בעלה החל להתעמר בה בשנתיים האחרונות. "למרות שהכנסותינו משני העסקים עצומים ועסקיו סגסגו גם כשכולם היו על הקרשים בזמן הקורונה, המצב רק הולך ומחמיר". לדבריה כבר לפני כשנה בעלה החל לחייב אותה להימנע מלתת לילדים דמי כיס שיהיה להם לאחר יום הלימודים, "דברים שכל שלושת הילדים שלנו גדלו עליו". עוד הוסיפה: "מדובר ב-25 שקלים לרכישת ממתק או משהו אחרי הבית ספר". זה נמשך לדבריה בחיטוט בלתי פוסק בכרטיס האשראי שלה ולאחר מכן ב"תרגיל" מכוער, כשהוא העלים את הכרטיס בטענה כי נגנב ומצא אותו לפתע שבועיים לאחר מכן.
השיא לדברי האישה היה כשרכש לה לפני שלושה שבועות רב קו עם 100 שקלים טעונים לתוכו והורה לה לחדול מלנסוע ברכב. "הוא 'הסביר' לי כי הדלק יקר וזה יעזור לנו לעבור את התקופה… וגם דוחות והוצאות חניה וכו. כשהסברתי לו שהוא מראה סימנים של בן אדם שהשתגע כי היא מחנה במקום מסודר של העבודה ומעולם לא קיבלה אפילו דו"ח אחד הוא החל לגעור בי".
בתגובה לכל צעדי הצנע החליטה האישה יחד עם חברתה לטוס לצרפת והתקשרה אליו רק מפריז והודיעה לו. "כאן הוא איבד שליטה והחליף מנעולים בבית".
בשלב הזה מערכת היחסים התדרדרה לגמרי. עו"ד סולן הבהירה לאישה כי במקרה זה, כמו במקרים דומים מחויבת האישה ללכת יחד עם בעלה ליישוב סכסוך. עם זאת הבהירה כי במידה ולא ניתן יהיה לגשר על הפערים הליך הגירושין ייצא לדרך. מדובר בהליך מורכב שכן מדובר במשפחה אמידה במיוחד לה נכסים בעשרות מיליוני שקלים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *