ארגון גמלאי צה"ל ביקרו בבית הספרדי

חיבור חדש: הבית הספרדי מגבש שיתופי פעולה עם ארגון גמלאי צה"ל

חברי הנהלת מחוז צפון של "צוות" – ארגון גמלאי צה"ל ביקרו בבית הספרדי האורחים התרשמו משלל הפעילויות בבית האבות צוות היגוי מיוחד ימסד שיתופי פעולה לטובת שני הצדדים והדיירים

 

אחד המרכיבים החשובים ב-DNA של הבית הספרדי, מיום הקמתו וביתר שאת כיום, הוא שיתופי פעולה מעצימים עם גופים שונים. חיבור חדש ומבטיח עומד להתגבש בקרוב – עם צוות-ארגון גמלאי צה"ל.

"צוות" הינה עמותה הרשמית שמטפלת ברווחתם של הגמלאים שפרשו בתום שירות הקבע מצה"ל. הארגון הוקם כבר ב-1960, ב-2018 זכה באות נשיא המדינה על פועלו וחברים בו עשרות אלפי נגדים וקצינים שפרשו לגמלאות לאחר שנים רבות בצבא.

עמותת צוות מעודדת התנדבות לטובת הקהילה, כחלק מיצירת חיים עם משמעות גם לאחר השירות המשמעותי בצה"ל. מנהל מחוז הצפון של הארגון דודו קוסובר, כ-30 מנהלי סניפים במחוז זה ורכזת התעסוקה דליה סלוצקי, הגיעו לביקור בבית הספרדי. הם התרשמו מקרוב משלל הפעילויות שנערכות בבית האבות הוותיק שמקפיד להתחדש כל העת, וציינו לטובה את היחס החם לדיירים ואת איכות הטיפול בהם.

בתום הביקור הוחלט על הקמת צוות היגוי שימסד שיתופי פעולה בין ארגון גמלאי צה"ל לבין הבית הספרדי – שיתופי פעולה שיספקו תועלת הדדית לשני הגופים שתורמים רבות לקהילה, וכמובן לדיירים ולדיירות בבית הספרדי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *