הלוואות חוץ בנקאיות

במהלך חיינו אנו זקוקים מפעם לפעם להלוואה. הלוואה לשם לימודים, טיול לחו"ל, חתונה,שיפוץת הבית וכדומה. בעבר הדרך הטבעית היתה לפנות אל הבנק לשם קבלת הלוואה, אך כיום ידוע לכולם כמה הבנקים לוקחים ריביות על הלוואות. דבר ההופך את ההלוואה ללא כדאית ויקרה מאוד. הקושי בא לידי ביטוי שאין לנו את סכום הכסף הנדרש באותו רגע ואנו נדרשים לקחת הלוואה. כיום ישנה אופציה נוחה וקלה לקבלת הלוואה, שהיא הלוואה חוץ בנקאית, הלוואה בעלת יתרונות רבים: ריביות טובות יותר, הסדר החזר חודשי נוח ללווה ועוד.

חוק הלוואות חוץ בנקאיות

הלוואה חוץ בנקאית הופכת למשתלמת ונוחה ממספר סיבות. ראשית ניתן לערוך סקר שוק בין הלוואות חוץ בנקאיות ולקבל הלוואה עם ריבית שנוחה לכם ושתהיה נמוכה יותר מזו של הבנק. שנית שתוכלו לבחור את סכום ההחזר החודשי שנוח לכם. אין חשש לקבל הלוואה חוץ בנקאית מאחר שהלוואה חוץ בנקאית הינה הלוואה ככל הלוואה שתקבלו מהבנק. בשנת 1993 חוקקה מדינת ישראל חוק הסדרת הלוואות חוץ בנקאיות. בחוק הותר לכל גוף פרטי להעניק הלוואות. למעשה החוק חל על כל גוף לווה שאינו בנק החקו מחייב להסדיר חוזה מסודר של ההלוואהה כולל תאת סכום הלוואה, מספר תשלומי החזרים הריבית, סכום החזר חודשי , שינוי בריבית ומקרים של מצבים חריגים.

הלוואה לכל מטרה

לרוב הלוואות אלו מתאימות לכל מטרה לעזרה במקרה של צורך מיידי כגון סגירת מינוס גבוה, לימודים, חתונה, שיפוץ הבית או רכישת רכב ולכל מטרה שתזדקקו. ברוב המקרים גם ההחזר הוא עד שלוש שנים.

למי מתאים הלוואה חוץ בנקאית?

הלוואה חוץ בנקאית כשמה היא הלוואה שלא ניתנת במסגרת הבנק אלא על ידי גופים פרטיים. לרוב הלוואות חוץ בנקאיות ניתנות בסכומים קטנים של עד 50,000 ש"ח. הלואוה כזו אינה פוגעת במסגרת האשראי של הבנק ולעיתים מתאימה לאנשים שהבנק אינו לווה להם. לרוב

הלוואות חוץ בנקאיות לשכירים

עבור שכירים רבים הלוואה חוץ בנקאית הופכת לעזרה ממשית ליצירת תזרים מזומן מיידי מבלי לערב את הבנק או לפגוע במסגרת האשראי. לקיחת הלוואה מהבנק עלולה לפגוע בתזרים המזומנ ים ו לרוב כוללת ריבית גבוהה מאוד. האופציה נוספת היא לפתוח תכנית חסכון שלא תמיד הדבר משתלם וכדאי. הלוואה חוץ בנקאית היא הלוואה הניתנת במהירות ללא בירוקרטייה רבה, ללא דרישת ערבים או לחלופין פתיחת תכנית חסכון שקיימת.