הובלות מנוף

הובלות מנוף למעשה מתאים לכל הובלה, ההובלה מתבצעת באמצעות מעלון חיצוני המחובר למשאית המתאים לכל גובה. שירותי הובלת מנוף מתאים להעברת פריטים גדולים, הובלות דירות, או הובלות משרדים הממוקמים בקומות גבוהות, או בבניינים ישנים שבהם אין מעלית ו'או חדר המדרגות קטן. הובלות מנוף מתאים גם להובלת פריטים גדולים וכבדים, מטען חריג שהיה בעבר בעיקר במפעלים שבהם ציוד כבד הנדרש להובלה. כיום הובלת מנוף מתאימה להובלת פריט גדול וכבד כגון מקרר או פסנתר. .
הרוב המקרים הובלת מנוף משמשת בהעברת ציוד דרך חלון גדול בבית באופן שלן משום שאין צורך בפירוק הציוד או שמדובר בציוד גדול כגון ספות גדולות שיש קושי להעביר בחדר המדרגות או במעלית.

הובלה רגילה או הובלת מנוף יתרונות וחסרונות?

הובלות מנוף בעלת יתרונות רבים המתאים להובלה של פריט בודד או הובלת דירה. הובלת מנוף מאפשרת להוריד את הציוד מהדירה או להרים את הציוד במהירות, הדבר חוסך זמן ובעיקר מובילים שרצים למעלה ולמטה במעלה הבניין. מעבר לכך הציוד לא נהרס במעבר, ולא חוסם את חדר המדרגות, למשל לתפוס את המעלית למספר שעות של ההובלה, שיכול לעצבן את השכנים.

הובלת מנוף מקצרת את זמן ההובלה, כיום שהובלה תופסת יום שלם ניתן לקצר את זמן ההובלה בחצי, תכולת הבית יורדת במהירות ובאופן שלם ללא תקלות. הובלת מנוף נקבעת לפי כמות החפצים והרהיטים בבית ולא לפי שעות העבודה של ההובלה. הציוד מועבר ישירות למשאית הממוקמת בסמוך למנוף, כך שניתן לחסוך במספר המובילים.
החסרונות של הובלת מנוף היא שיש צורך במקום נגיש להעמיד את המנוף. יהיו מקרים שלא ניתן להעמיד את המנוף בסמוך לחלון או שיש עמוד חשמל סמוך או צמחייה גובהה המפריעה להצבת המנוף.
חסרון נוסף הוא שלא כל חברת הובלות מחזיקה מנוף כחלק מהשירות שלה, עם איש מקצוע שידע להפעיל את המנוף בצורה בטוחה, והזמנת מנוף מחברה חיצונית מייקר את ההובלה.

מעוניינים לבצע הובלת מנוף? מה חשוב לדעת?

פניתם לחברת הובלות וביררתם על הובלת מנוף? מה חשוב לדעת? בדקו כי החברה שאליה פניתם מחזיקה בכל הרישיונות הנדרשים להובלה עם מנוף. שהחברה עומדת בתקני הבטיחות, מעסיקה אנשי מקצוע מנוסים : מובילים, נהגים. בדקו כי החברה שאליה אתם פונים מבצעת הובלת מנוך ולא מזמינה מפעיל מנוךף בנפרד שעלול לייקר עוברכם את ההובלה.
מעבר לזאת יש לברר שהחברה מעניקה שירותים נוספים כגון:פירוק והרכבה של רהיטים או שירותי אריזה של תכולת הבית. בררו עם חברת ההובלה את מחיר ההובלה בהתאם לציוד שיש ברשותכם וודאו שמחיר ההובלה כולל את עלות הובלת המנוף.