הובלות במרכז

מחפשים הובלה במרכז? עוברים משרד? עוברים דירה?

הובלה של דירה או משרד דורש מעבר להתארגנות הרבה סביב המעבר גם חיפוש אחר חברת הובלות שתעביר עבורנו את הציוד שלנו. בחירה של חברת הובלות יש לעשות בשיקול דעת ולא לקפוץ על החברה הראשונה שאיתה יצרתם קשר ממספר סיבות.
מה לגבי המחיר?

במרכז ניתן למצוא חברות הובלות רבות, ישנן חברות גדולות המחזיקות משרד, מספר גדול של עובדים וצי של משאיות. לחלקם יש אתר אינטרנט, לעיתים הם עושים קידום (מענין למה הגעתם אליהם דווקא), לצד חברות הובלות קטנות יותר, עם מספר קטן של משאיות או אפילו משאית אחת. בהתאם לכך תגלו שגם בתחום מחיר ההובלה ישנם פערים בין החברות השונות. לעיתים פערים אלו באים לידי ביטוי במאות שקלים. לכן לכם כדאי לבדוק מספר הצעות מחיר ולא ללכת על הראשונה שפגשתם.הובלות במרכז
סוג ההובלה

האם מדובר בהובלה של משרד גדול הדורש העברה גדולה או שמדובר בהובלה של משפחה או בהובלה דחופה. בהתאם להובלה חשוב לבחור את החברה המתאימה לכם ביותר. הובלה גדולה במיוחד או הובלה מורכבת כדאי לבדוק על חברת הובלות המתמחה באותו סוג של הובלה. למשל חברות הובלה שיכולה להעביר משרד גדול או עסק גדול שכולל מספר משאיות ומספר גדול של עובדים. לעומת הובלה קטנה שניתן להסתפק בחברת הובלות קטנה שהמחיר אף הוא יהיה בהתאם.

זמן ההובלה

ישנן תקופות שתתקשו למצוא חברת הובלה במרכז שתוכל להתאים את ההובלה לזמנים שלכם. בתקופת הקיץ מספר ההובלות מרקיע שחקים והחיפוש אחר חברת הובלה יכול להיות מתיש אלא אם כן תוכלו להתגמש במועד ההובלה ולהתאים את עצמכם לזמנים הפנויים של חברת ההובלות. לכן אם אתם יודעים את מועד המעבר הקדימו לסגור עם חברת הובלות, רק לאחר שערכת סקר שוק.

מה כולל ההובלה

לפני שאתם מתחילים להתקשר ולבדוק מספר חברות הובלות במרכז ועל מנת שתוכלו לבצע סקר שוק נכון, מומלץ להכין רשימה של הציוד שיש ברשותכם: כמה מיטות, ציוד חשמלי, כמה ארונות וכונניות, מספר הארגזים. כמו כן ציינו בפני חברת ההובלה את מיקום הדירה והאם אתם יודעים על קושי מסוים, למשל כניסה המרוחקת מהכביש או חדר מדרגות קטן במיוחד, הדורש מחברת ההובלות להיעזר ביותר סבלים או להיעזר בהובלה עם מנוף.

לסיום, חשוב לערוך את כל מה שסוכם על מסמך מסודר, רשמו את מועד ההובלה והשעה, בררו כמה סבלים יגיעו ואיזו סוג משאית (גדולה או קטנה לפי הצורך), רשמו את המחיר שסגרתם, בדקו אם המחיר כולל טיפ לסבלים ואם יש להכין סגרו כמה תכינו מראש. כתבו אם יש ציוד כבד במיוחד או קושי בהובלה. ככל שתכתבו יותר פרטים שסגרתם מראש כך יהיה קשה יותר להפתיע אתכם בתוספות במחיר.
ניתן להעביר את המסמך במייל לחברת ההובלה ומסמך זה יכול להיחשב כחוזה מסודר שיכול לשמש עדות במידת הצורך.