סדר פסח משותף בבית הספרדי עם יותר מ-500 משתתפים

סדר פסח משותף בבית הספרדי עם יותר מ-500 משתתפים

כולנו מסובין: סדר פסח משותף בבית הספרדי עם יותר מ-500 משתתפים

דיירים, בני משפחות, עובדים וילדיהם, מתנדבים – כולם ציינו יחד את הסדר השנה הצוות עמד באתגר המורכב והכין סדר לתפארת המנכ"לית נטעלי בן והמנהלים הבכירים לקחו חלק באירוע – ושיבחו את העושים במלאכה

 

הבית הספרדי הוא בית לכל דבר, וכל מי שנמצאים בו – גם הדיירים והדיירות, גם העובדים והעובדות, גם המתנדבים המסורים והמתנדבות שמשקיעות זמן ואכפתיות אמיתית – הם משפחה אחת גדולה.

כמו כל המשפחות, גם משפחת הבית הספרדי ציינה יחד את ליל הסדר – באחד האירועים הגדולים ביותר בתולדות בית האבות. למעלה מ-500 מסובים התקבצו ב-10 קומותיו של הבית, ישבו סביב השולחנות הגדושים בכל טוב וערוכים בטוב טעם, וקראו בהגדה.

בנוסף נהנו כל משתתפי הסדר מארוחת חג מושקעת במיוחד וטעימה להפליא. באירוע לקחו חלק גם בני משפחות הדיירים והדיירות וילדי העובדים שהצטרפו להוריהם. מנכ"לית הבית הספרדי, נטעלי בן, והצוות הבכיר, הצטרפו אף הם לסדר במחלקות השונות, והביעו את הערכתם לכל מי שעמלו על הארגון וההכנות. צוות הבית, על כל האגפים והמחלקות, הוכיח פעם נוספת כי הוא עומד בהצלחה בכל אתגר, והתוצאה הייתה נחת רבה לכל המשתתפים בסדר וגאווה עצומה למשפחת הבית הספרדי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *