מבוגרת עם עזרה

מרכז הכשרה למנהלי שירות לדייר במסגרות למבוגרים בבית הספרדי יוצא עם קורס ראשון

חדש בבית הספרדי: מרכז הכשרה למנהלי שירות לדייר במסגרות למבוגרים
קורס ראשון להעצמת מנהלי שירות במסגרות דיור למבוגרים יצא לדרך ∙ קרוב ל-30 משתתפים יקבלו מבחר כלים מעשיים וידע עדכני בתחום הטיפול בגיל השלישי ∙ מנכ"לית הבית הספרדי, נטעלי בן: "אנחנו גאים להוביל את השינוי ולהעביר הלאה את הידע הרב שהצטבר אצלנו"

הבית הספרדי הוא אחד המובילים בארץ, בין השאר בזכות אימוץ מודלים חדשניים והשקעה מתמשכת בצוות. הידע רחב ההיקף שהצטבר בבית מתורגם להכשרה חדשה ומקיפה במיוחד: קורס "מנהל שירות לדייר".
המחזור הראשון כבר יצא לדרך, עם 27 נציגים ממסגרות דיור שונות למבוגרים מכל רחבי הארץ. התכנים של הקורס הייחודי מבוססים על ההטמעה המוצלחת של מודל האשכולות בבית הספרדי ועל הכשרת אימהות אשכולות שיובילו את נושא השירות לדיירים.
המשתתפים בקורס יקבלו בין השאר כלים מעשיים לתקשורת עם בני המשפחות של הדיירים ולעבודת צוות יעילה. בנוסף מקנה ההכשרה מיומנויות טיפול בבקשות ובתלונות, מודעות גבוהה יותר לחשיבות שמירת כבוד הדיירים והאוטונומיה, ויכולת להתמודד עם דילמות במצבים משתנים.
הלימודים מתקיימים במרכז ההדרכה של הבית הספרדי וארגון קדם. "הדיירים ובני משפחותיהם נמצאים אצלנו במרכז תשומת הלב, ואנחנו מתאימים את עצמנו אליהם. אנחנו גאים להוביל את השינוי המשמעותי הזה, ולהעביר הלאה את הידע הרב שהצטבר אצלנו, כך שגם במסגרות אחרות בני ובנות הגיל השלישי יזכו לחיים עם כבוד ונחת".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *