דיקור קוסמטי

דיקור קוסמטי – ליהנות מהטבע
אין ספק שהרפואה הסינית הוכיחה את עצמה כיעילה, יותר ויותר טיפולים נעשים עלפי עקרונות הרפואה הסינית. אנשים שלא פעם מתייאשים מהרפואה המערבית פונים לפתרונות של הרפואה הסינית. כיום ידוע כי הרפואה הסינית טובה לא רק בטיפול במחלות פנימיות אלא גם בשמירה על עור הפנים שלנו.
דיקור קוסמטי הוא תחום חדש יחסית במערב, אך במזרח הוא ידוע כטיפול טבעי המשפר את מראה של עור הפנים על ידי יצירת קולגן טבעי של הגוף. דיקור קוסמטי התגלה לאחר שנעשו טיפולים לאנשים שסבלו ממחלות שונות גילו כי במהלך הטיפול המטופלים מספרים על תחושת רעננות גם של עור הפנים.
דיקור קוסמטי הוא טיפול פנים טבעי הנעשה על ידי מספר טכניקות שמטרתן להביא לשיפור זרימת הצ'י בגוף בכלל ובפנים בפרט. על פי הרפואה הסינית הפנים הם השתקפות של מצב בריאותו של האדם. אדם הנראה חיוור בפניו או צבע עורו אפרפר הדבר מעיד על חולשה או חסימות של אנרגית הצ'י בגוף.
היעילות של דיקור קוסמטי
דיקור קוסמטי מתאים לכל אחד ומסייע לחידוש רעננות עור הפנים, להגברת הלחות הטבעית של הפנים, הרמת עפעפיים, מתיחת עור הפנים, הפחתת קמטים, העלמת עיגולים שחורים סביב לעיניים, טשטוש סנטר כפול ועוד. אנשים שעברו את הטיפול מספרים על שיפור כבר מהטיפול השלישי.
טיפול קוסמטי על פי הרפואה הסינית מתחיל בתשאול המטופל. התשאול מאפשר למטופל לקבוע את אופי הטיפול ומצב בריאותו של המטופל. טיפול דיקור קוסמטי כולל החדרת מחטים זעירות לפנים, טיפול בצמחי מרפא שונים, טיפול במכישר גואה שה המסייע להחדרת צמחיה מרפא לעור הפנים.
הטיפול מסייע להזרמת הדם ואנרגית הצ'י בעור הפנים, חידוש זרימת הדם בפנים מסייעת לאספקת דם לפנים וניקוז הרעלים מהתאים השונים. אלו מסייעם ליצור טבעי של קולגן ואלסטין האחראי על גמישות הרקמות.

מהלך טיפול דיקור קוסמטי
טיפול דיקור קוסמטי כולל לרוב כשמונה עד שנים עשר טיפולים, אחת לשבוע, ולאחריהם יש צורך בתחזוקה אחת לחודש לערך. הצלחת הטיפול תלויה רבות במצב בריאותו של המטופל ובמצב עור הפנים. טיפול דיקור קוסמטי כולל לרוב כשמונה עד שנים עשר טיפולים, אחת לשבוע, ולאחריהם יש צורך בתחזוקה אחת לחודש לערך. הצלחת הטיפול תלויה רבות במצב בריאותו של המטופל ובמצב עור הפנים. טיפול דיקור קוסמטי כולל לרוב כשמונה עד שנים עשר טיפולים, אחת לשבוע, ולאחריהם יש צורך בתחזוקה אחת לחודש לערך. הצלחת הטיפול תלויה רבות במצב בריאותו של המטופל ובמצב עור הפנים.
טיפול דיקור קוסמטי הוא טיפול יעיל ונוח מול החלופות הקיימות כיום, אין צורך בהחדרת כימיקלים ונים לפנים, הטיפול טבעי ונשמר לאורך זמן. טיפול טבעי מביא לטשטוש הקמטים, מחזק את עור הפנים הוא אינו כרוך בכאב, אין תקופת החלמה ניתן לחזור לשגרת החיים מיד. אין חשש לאי סימטריה של הפנים, לצלקות או זיהומים.