קליניקה להשכרה

מרפאה להשכרה

בעידן המהיר והדינמי שבו אנו חיים, עולם הבריאות והטיפול התרחב והתפשט בצורה שאין כמוה. התחום הבריאותי הפרטי, במיוחד, צופה בצמיחה משמעותית, ורופאים בתחום זה מחפשים דרכים חדשות להתמודד עם האתגרים ולשפר את איכות השירות שהם מספקים. בתחום זה, מרפאה להשכרה מתגלה כיעיל עבור רופאים המעוניינים להגדיל את העסק שלהם. בנוסף הרופא יוכל לקבל את הפרסום דרך אתר המרפאה ,המאפשר לו להנות חשיפה גדולה יותר של מטופלים.

השכרת קליניקה – הפתרון הנכון לרופא

הקושי של פתיחת עסק פרטי בתחום הבריאות מכיל הרבה משתנים – הצורך ביכולת פיננסית גבוה על מנת להשכיר משרד, להשקיע בציוד הנדרש במרפאה, החל מחדר טיפולים נוח, חדר המתנה, שירותי משרד ולבדוק את נושא הנגישות והחנייה למטופלים. בנוסף על הרופא לנהל את העסק' לדאוג לכל הנדרש במרפאה, לשלם את החשבונות, לשלם משכורת לפקידה ועוד. כל אלה מסיתים את הרופא מעבודתו והתמקדות במטופליו. הפתרון הנוח עבורם הוא השכרת קליניקה על בסיס יומי, החוסך להם בהוצאות ובענייני  בירוקרטיה רבים.

יתרונות רבים של קליניקה שכורה

חסכון כלכלי והפחתת סיכונים, במקום להשקיע סכומים גדולים בציוד והוצאות גדולות על החזקת המשרד, השכרת קליניקה הופכת את הפעילות המקצועית לפתרון יעיל ונמוך סיכונים.

מרחב מותאם אישית, קליניקה שכורה מציעה לרופא להתמקד במטופלים מבלי להיות עסוקים בענייני העסק כגון הוצאות משרד, החזקת פקידה ועוד. קליניקה להשכרה מציעה גם שירותי משרד במקום החוסך כאב ראש בקביעת תורים, תזכורת למטופלים ותשלום הטיפול.

גמישות והתאמה אישית לכל רופא בהתאם לצרכים שלו. קליניקה להשכרה שהיא חלק ממרפאה מציעה גם שירותי פרסום של הרופא. מאפשרת לפרסם את הרופא באתר המרפאה, מאפשרת גמישות בגישה לשוק ולקהל יעד באזור שהוא לא עבד בו עד כה ולהגיע לקל לקוחות באופן פרטי או דרך הביטוחים וקופות החולים.

שיפור חווית הלקוח בקליניקה המושכרת כוללת חדרי טיפולים מרווחים, חדרי המתנה נוחים ונעימים, שירוי חנייה ונגישות במקו. המרפאה מצוידת בטכנולוגיה מתקדמת ובכלים דיגיטליים המשפרים את חוויית המטופל במקום.

השכרת קליניקה היא אפשרות מצוינת לרופאים המעוניינים להציע את שירותיהם באופן פרטי או דרך קופות החולים  במרפאה מאובזרת ונוחה. לשדרג פעילותם המקצועית ולהצליח בעסק. לרוב הרופאים יכולים לעבוד יום או מספר ימים במרפאה בשעות הנוחות להם. לקבל שירותי משרד במקום החוסך להם עלות של העסקת פקידה לתיאום התורים. קליניקה שכורה הופכת למסלול נתיב להצלחה ולפריחה בעולם הבריאות והטיפול.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *