בנית אתרים לעסקים

בניית אתרים לעסקים היא חשובה ומשתלמת לכל עסק קטן או גדול. בניית אתר מאפשרת לכם להשיג לקוחות חדשים, לפנות אל קהל יעד ממוקד ולשמור על קשר עם לקוחות קיימים.
האינטרנט הפך לנגיש לכולם, היום המידע הנגיש מאפשר לכל אחד לקרוא ולבדוק את המוצר או השירות שהוא מעוניין בהם. בכל תחום ניתן למצוא באינטרנט עסקים ושירותים וללא אתר המשמעות היא שאתם לא קיימים.

בניית אתר הכוללת מידע על העסק שלכם, מידע על השירותים או המוצרים שלכם, היא חיונית אך חשוב לבלוט מעל המתחרים. לעיתים מדובר בפעולות פשוטות שיהפכו אתכם נגישים יותר. להלן מספר דרכים להפוך אתכם לבולטים מעל המתחרים שלכם.

הכללים לבניית אתר
חשוב שתבנו אתר נוח ובעל ממשק פשוט לגולש. העמסה של דפים או תוכן בדף הבית עלול ליצור אצל הגולש בלבול והתוצאה היא הסתלקותו המהירה מהאתר. בעת בניית אתר חשוב להציב בראש העמוד טלפון ברור ובולט וגם אפשרות ליצירת קשר עם הלקוח מכל דף באתר. חשוב להציב את הטלפון בסרגל העליון של הדף כך שיופיע בכל דפי האתר. ניתן לפרסם את הטלפון כתמונה או כטקסט הנסרק על ידי מנועי החיפוש, יש לקחת בחשבון שלעיתים מדובר ביתרון משמעותי כשגוגל סורק את המספר, ולעיתים לא.

בדף הבית הציגו את המוצרים או השירותים בקצרה. הבליטו בכותרות גדולות את השירות ובקטן יותר את התוכן של אותו שירות בקצרה. בנו דף שאינו עמוס בתמונות או בתוכן.

אתר אינטרנט תפקידו להביא לקוחות, גם בתחום עיצוב אתרים חשוב לשים דגש. בניית אתר בעל עומס של צבעים או צבעים בוהקים עלול להחטיא את המטרה. תמיד מומלץ להשתמש בשנים עד שלושה צבעים בהירים בצבעים בהירים ונעימים לעין, אלא אם כן יש מטרה ממוקדת לשימוש בצבע חזק.

מה הגולש מחפש?
רבים בונים אתר אינטרנט כך שיתאים למנועי חיפוש מתוך מטרה לקדם אותו במנועי החיפוש ובעיקר לגוגל. אין בכך רע, אך לעיתים קרובות הם מפספסים את המטרה והוא הגולש עצמו. אתר עמוס בתוכן או בתוכן רדוד שאינו נעים לקריאה לא ישיג את המטרה. חשבו מה הגולש רוצה למצוא באתר וכיצד אתם יכולים לספק לו זאת, האכילו את הגולש במה שהוא מחפש, אם הגולש לא ימצא את שחיפש הוא יעבור לאתר אחר של המתחרים.

חשוב שתפנו אל הגולש בגוף ראשון ולא כמשהו כללי, המטרה היא למכור שירות או מוצר וחשוב שתדברו אל הגולש ישירות, בדקו איזה נוסח מוכר יותר ובונה את האמון שלכם מול הלקוח. חשוב שהמטרה שלכם הגולש ישאיר פרטים או יקנה באתר תהיהי ברורוה תהיה ברורה.

בניית אתר על  ידי חברה מקצועית המתמחה בתחום בניית אתרי אינטרנט תבטיח כי תקבלו אתר  מקצועי , הפונה לגולש בצורה נכונה וידידותי למנועי החיפוש.

המאמר נכתב על ידי אריאל מלניק – מקדם אתרים, מומחה בשיווק באינטרנט ופרסום ממומן.

מאמרים נוספים בתחום
מהו קידום אתרים
שיווק באינטרנט
החשיבות של בניית אתרים
עיצוב אתרים