בניית חדרי אירוח

התיירות בארץ היא מהפורחות בקרב ישראלים. האפשרות לבלות מספר ימים בצפון שמתאכסנים בצימר מפנק הוא אחד מאפשרויות הבילוי שהישראלים מעדיפים. חדר מפנק עם ג'קוזי לערב רומנטי, בילוי עם הילדים בחדרי אירוח וטיולים באזור, האפשרות להכין ארוחת ערב לכולם ולהתפנק בימי הקיץ בברכה.

ואכן סריקה באינטרנט מעלה אינספור חדרי אירוח בגדלים ובצורות שונות, החל מצימרים הבנויים מעץ, בצורת מערה, בצורת קרון רכב ובצורת

מפנק.

מבנה נייד כחדר אירוח

הדרך הפשוטה ביותר היא בניית חדרי אירוח הוא באמצעות הצבת מבנים ניידים בחצר הבית. המבנים גדולים דיים לאחסן משפחה או מספר משפחות לפי בחירה. המבנה הנייד כוללים מטבחון מאובזר, שירותים, מקלחת ואף מרפסת אם צריך. המבנים הניידים נוחים בשל היכולת הקלה לחבר אותם לתשתיות של מים, חשמל ותקשורת.

מבנים ניידים כחדרי אירוח הם פתרון נוח וזול יחסית לאפשרויות האחרות, אך יחד עם זאת חשוב לבדוק מספר נושאים לפני שרוכשים מבנים ניידים.
חיפוש באינטרנט אחר מבנים ניידים מעלה אינספור תוצאות. חברות רבות מציעות מבנים ניידים בהתאם לדרישה, בכל גודל, אך רגע לפני שאתם בוחרים חשוב שתבדקו מספר נושאים הקשורים למבנים הניידים.

קנייה של מבנה נייד הוא לא זול במיוחד שמדובר בכמה חדרי אירוח שתרצו להציב בחצר ולכן חשוב לבדוק בדיוק מה אתם קונים. ההמלצה היא לבדוק בדיוק מהם הצרכים שלכם, האם אתם מעוניינים לבנות חדרי אירוח למשפחות הכולל יותר משני חדרים או חדרי אירוח לזוגות, האם אתם צריכים כל יחידת אירוח בנפרד או שניתן לבנות מבנה נייד עם מספר יציאות כך שכל חלק המבנה הוא חדר אירוח עצמאי.

ההמלצה השנייה היא לפנות לחברה מוסמכת המתמחה בייצור ושיווק של מבנים ניידים. בדקו את הבטיחות של המבנה,האם המבנה נבנה בהתאם לתווי התקן הישראלים, בדקו שהמבנה אטום לגשמים, בדקו את הניסיון של החברה בתחום החל מהכנת המבנה, זמנים, הובלה של המבנה והחיבור לתשתיות, בדקו אילו תוספות נכללות במבנה ועל אילו יש לשלם, למשל הוספת מטבחון או קיר.

בררו על האחריות על המבנה, חשוב שהחברה תיתן אחריות של כמה שנים על המבנה. בררו אילו תשתיות יש להכין לפני שמעבירים את המבנה הנייד.