איך להחזיר את האינטימיות

איך להחזיר את התשוקה שאבדה?

שגרת החיים מביאה לשחיקה בזוגיות , קל לנו לבקר ולפתח חוסר שביעות רצון מהתנהלות בני הזוג שלנו, ומה שמוסיף קושי על מערכת היחסים שגם כך החלה לקרטע. שכחנו את המילים הקטנות אך המחוות ובמקום זה מתחילים חילופי האשמות, מריבות חוזרות ונישנות על אותם הדברים. אין ספק שהתמונה נראית רחוקה משלמות.

אז החלטתם לעבוד על הזוגיות שלכם, להחזיר את התשוקה ואת האינטימיות שנעלמה לכם. להלן מספר טיפים שיסייעו לכם. אחת הגורמים להצלחה הוא הכרה בבעיה וההחלטה לעבוד עליה.

ישנם זוגות שמחליטים לעבוד על הזוגיות שלהם ולעבור את הדרך הזו לבד. זוגות המכירים זה את זו היטב ומספיק בשבילם דיבור והתגייסות למען המטרה המשותפת כדי להצליח.

פנו זמן איכות לשניכם, קבעו דייט ליציאה וחשוב לא לבטל, בין אם מדובר בפיקניק או הליכה משותפת לאורך הים. קבעו אחת לשבוע או אחת לשבועיים, כדאי לקבוע יום קבוע למפגש אבל אפשר גם להיות ספונטניים.

בחרו את המריבות שלכם, זוגות רבים מתווכחים על אותם דברים, הוויכוח הוא תמיד אותו וויכוח, ההחלטה לא לחזור על אותו וויכוח הוא קשה. ולכן חשוב שתשבו ביניכם ללא כעסים ותלבנו את הוויכוח. תנסו לראות את הצד השני ולראות דרך העיניים שלו. מותר להחליט שלא מסכימים וגם זה בסדר.

חפשו תחביב משותף, תחביב משותף יכול להיות גם לתקופה קצרה על מנת להחזיר את העניין אחד בשני ואת האינטימיות, זה יכול להיות חוג בישול או חוג התעמלות.

עשו מחוות קטנות, אחד הדברים החשובים הוא להראות לצד השני שרואים אותו. תוכלו לעשות זאת במחוות קטנות, עם כי לא צריך להגזים, הודעת SMS באמצע היום, פתק על המקרר ועוד.

לא מצליחים לבד?

לרוב החזרה אל דפוסי ההתנהגות של העבר כגון בילויים משותפים , זמן איכות, שיחות מעמיקות, תחביבים משותפים וכדומה מחזירים את מערכת היחסים אט אט אל מסלולה. אבל ישנם זוגות שהמשקעים עמוקים יותר והכעס גובר. גם ההחלטה להניח הכול בצד, לא מצליחה והכעסים עולים. לזוגות שלא מצליחים למצוא את דרכם בחזרה ביחד, טיפול זוגי יסייע לכם למצוא את הדרך זה אל זו בחזרה.

יעוץ זוגי ברעננה יאפשר לכם לעבוד על הקשיים שבזוגיות שלכם, לצמצם את הפערים שנוצרו ביניכם והחסכים שקיימים בקשר הזוגי שלכם ולהתקרב מחדש. אפשר למצוא את האהבה שחיברה ביניכם בתחילת הקשר ולהעיר את הזוגיות מתוך השגרה הלוחצת.

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *