בית ומשפחה

כתבות בתחום בית ומשפחה

קנייה חכמה

רוכשים ביחד לדירה מארגנת קבוצות רכישה למוצרים ושירותים לבית. ובכך מאפשר ליצור כוח קניה משמעותי במטרה להביא להוזלה של הקנייה.  רוכשים ביחד לדירה הבינה את הפוטנציאל הטמון  בהרכבת קבוצת רכישה מאפשרת ליצור קבוצה של אנשים בכל תחום ולפנות לספק ככוח קנייה.

אחסון תכולת דירה

מתכננים שיפוץ לבית ועליכם לפנות את הרהוט והציוד האישי לתקופה של מספר חודשים? מתכננים לעבור לגור בחו"ל לשנה או שנתיים? אחסון  תכולת דירה לתקופות ארוכות או קצרות, מאפשרת לכם לאחסן את הציוד במקום בטוח ומוגן, עם גישה בכל זמן שתבחרו. שירותי אחסנה הוא המקום לאחסון תכולת דירה

קניית מטבח חדש

קניית מטבח חדש, דורש לערוך סקר שוק, לבדוק סגנונות שונים של מטבחים, פיתוחים שונים ואז לבחור חברה או נגר שיבנה עבורכם את המטבח. בחירה נכונה של חברת המתמחה בייצור מטבחים תבטיח איך בסופו של יום ייראה המטסח שלכםם ולא פחות חשוב הנוחות במטבח.איתור נזילות
איתור נזילות נעשה כיום על ידי מצלמה תרמית מיוחדת. איתור נזילה באמצעות ציוד תרמי מאפשר לתקן את הליקוי מבלי לשבור את כל הקירות בבית. חשוב לטפל בבעיה ולא להזניח אותה, דבר העלול לגרום ליצירת עובש ופטריות על הקירות, לכן הזמינו אינסטלטור מקצועי שיטפל בבעית נזילת מים.

שיפוץ חדרי אמבטיה

שיפוץ חדר אמבטיה הוא פרויקט לא קטן, ורובנו נמנעים לעשות זאת, אכן מדובר בחדר אמבטיה שבו אנו מבלים כל יום, אנו מתקלחים, מצחצחים שיניים וכדומה. שיפוץ חדר אמבטיה מתחיל עם תכנון של עיצוב חדר האמבטיה, חשוב לתכנן את כל הפרטים וליצור תרשים מפורטלפני שמתחילים בשיפוץ עצמו.

תכנון מטבחים

תכנון מטבח הוא חלק חשוב ומשמעותי בעת רכישת מטבח חדש או שיפוץ מטבח. תכנון מטבח יבטיח כי תחשבו על כל האלמנטים העיצוביים, הפונקציונאליות של המטבח והנוחות בעבודה במטבח. תכנון מטבחים מאפשר לכם להגשים חלומות שגם לפני כן נראו לכם ממש לא מציאותיים. קראו עוד על תכנון מטבחים.

מעבר דירה

מעבר דירה הוא תיק כבד. באמצע החיים לארוז את כל הבית, להזמין חברת הובלות ולפרק את הכול בבית החדש. בין הסידורים הרבים לקראת המעבר, חיפוש אחר חברת הובלות, העבודה והילדים עלינו להתחיל לארוז את הבית. המאמר עוסק בדרכים להכין א תעצמכם לקראת המעבר ולאחריו.

פרקטים

פרקטים הפכו לרצפה המועדפת בבתים רבים, מעבר לנוחות של השימוש בפרקטים בבית, אין צורך להדביק שטיחים מקיר לקיר או להחליף את הריצוף בבית. פרקטים הפכו לחלק עיצובי בבית. ניתן כיום למצוא שלושה סוגי פרקטים: פרקט למינציה, פרקט תלת שכבתי ופרקט עץ מלא, בהתאם לבחירה ולתקציב שלכם. על סוגי פרקטים ועוד.

ניקוי שטיחים

ניקוי שטיחים חשוב לשם שמירה על ניקיון הבית. בשטיחים יש קרדית האבק העלולה לגרום לאלרגיה בעיקר בקרב ילדים קטנים. ניקוי יסודי של השטיח אחת לתקופה ירחיק את האבק והלכלוך מעומק השטיח וירענן את מראה השטיח. כיצד לבחור חברת שטיחים מקצועית וכמה טיפים לשמירה על שטיח נקי.

איתור נזילות

נזילה בבית עלולה להיות מטרד לא קטן, אך מעבר לכך דורש תיקון מהיר. בעת הזמנת אינסטלטור לשם תיקון הרטיבות חשוב לוודא כי יש ברשותו ציוד מתקדם לאיתור נזילות.

קרא עוד

עיצוב פנים

חושבים לשפץ את הבית? רוצים להתחדש בסלון חדש? רגע לפני שאתם מתחילים חשוב שתפנו למעצבת פנים לשם עיצוב הבית. עיצוב פנים יכול לשדרג את מראה הסלון. להלן כמה עצות יעילות לעיצוב פנים.

בדק בית

בדק בית חשוב לעשות לא רק ברכישה של דירה יד שניה, בדק בית לדירות חדשות יבטיח כי תגלו את הליקויים שעל הקבלן לתקנם. הכל על בדק בית, מתי חשוב לעשות בדק בית, מה כולל בדק בית ומה כולל הדו"ח של בדק בית.

הובלות במרכז

מה חשוב לבדוק רגע לפני מזמינים הובלה במרכז? האם כדאי לפנמות לחברת הובלה גדולה או שעדיף לפנות לחברת הובלה קטנה שבודואי המחיר יהיה נמוך יותר? מה בודקים לפני שסוגרים עם חברת הובלות?