בחירת חברה לניקוי שטיחים


ניקוי שטיחים מדי שבוע מבטיח כי השטיח יהיה נקי, אך יחד עם זאת לאורך זמן מצטבר אבק ולכלוך בשטיחי הבית ששואב אבק רגיל אינו מוציא אותו. השטיחים בבית נראים בלויים, הצבע נראה שדהה וברק השטיח כבר לא מה שהיה פעם. תופעה נוספת שעלולה לפגוע במראה השטיח הוא כתמים הנמצאים על השטיח ושלא ירדו למרות כל ניסיונותינו. ניקוי שטיחים מטרתו בראש ובראשונה לנקות את השטיח. ניקוי שטיחים יחזיר לשטיח את הברק לשטיחים ויוריש את כל הכתמים, גם העקשניים ביותר.

ניקוי שטיחים לרוב נעשה בבית עם שואב אבק אבל הניקיון לרוב אינו מספיק ואינו חודר לעומק השטיח. ניקיון מקצועי על ידי חברת ניקיון מקצועית תבטיח כי השטיח יהיה נקי מאבק ולכלוך, הברק והצבעים יחזרו לשטיח והכתמים נעלמו כלא היו. ניקוי שטיחים מקצועי יבטיח כי השטיח יהיה נקי ולא יגרם נזק לשטיח בעקבות הניקיון כגון דהיית צבע השטיח או נזילת הצבע לאזורים אחרים, פיצוצים בשטיח וכדומה. בחירת חברת ניקיון
בחירת חברת ניקיון לשם ניקוי שטיחים לא תמיד פשוטה, כיצד נדע כי בחרנו חברה מקצועית ואמינה, שתתו לנו את השירות שלו אנו זקוקים מבלי לגרום נזק ועוגמת נפש. חיפוש המילה באינטרנט ניקוי שטיחים מעלה מספר רב של חברות ניקיון המציעות מגוון של שירותי ניקוי שטיחים, רגע לפני שאתם מחייגים חשוב לבדוק מספר נושאים.

בעת בחירת חברת ניקיון לשם ניקוי שטיחים בדקו מהם הצרכים שלכם, כמה שטיחים בבית, האם אתם מעוניינים גם בניקוי הספות או המזרונים בבית או רק בניקוי שטיחים.

בעת הזמנת חברה לניקוי שטיחים מומלץ לפנות למספר חברות ניקיון ולבקש הצעת מחיר לשם ניקוי שטיחים. חברת ניקיון הנותנת הצעת מחיר נמוכה מדי צריכה להדליק נורת אזהרה.

בדקו את הניסיון של החברה, כמה שנים היא עובדת בתחום. במידה ויש המלצות מחברים ובעיקר ממי להתרחק.

ניתן לשאול על סוג המכשירים וחומרי הניקיון שהחברה משתמשת בעת עבודת ניקוי שטיחים גם אם אינכם מבינים בזה דבר השאלות מציגות אתכם כמומחים בעניין, שיביא את הצד השני להתייחס אליכם כמביני עניין.

חברת ניקיון מקצועית תדע להעניק לכם את השירות של ניקוי שטיחים האיכותי ביותר, מאידך חברת ניקיון שאינה מקצועית עלולה להסב נזק לשטיחים שאינם הפיכים.

ניקוי שטיחים – טיפים

ניקוי שטיחים מדי שבוע באמצעות שואב אבק ביתי ישמור על שטיח נקי מאבק. לשם ניקוי שטיחים יסודי ניתן מדי שבוע ניתן להפוך את השטיח על פניו, פעולה זו גורמת לחול ולאבק שהצטבר במעמקי השטיח ליפול לרצפה. בעת ניקוי שטיחים אין להבריש את השטיח במברשות חזקות, הברשת השטיח עלולה לפגוע בשערות השטיח ועלולה להביא לפיצולם או נשירתם מהשטיח.

בימי הקיץ החמים רבים מעדיפים לאחסן את השטיחים בבית. בעת אחסון השטיח ניקוי שטיחים הינו הכרחי להוצאת האבק. יש לשאוב את השטיחים, לאחר ניקוי שטיחים יש לגלגל את השטיחים ולהניחם על הרצפה, העמדת השטיח עלולה ליצור עיוותים בשטיח שלאחריו קשה ליישר אותם. כמו כן, אין לקפל את השטיח או לעטוף אותו בניילון, מומלץ לעטוף את השטיח בבד כותנה.

אם בחרתם להזמין חברת ניקיון לשם ניקוי שטיחים או לעשות את עבודת ניקוי שטיחים בכוחות עצמכם, הקפדה על הכללים תבטיח כי השטיח יהיה נקי ויחד עם זאת ישמר לאורך זמן.
המאמר נכתב על ידי הום פלוס פורטל לבית, המציע עסקים, בעלי מקצוע, אדריכאלים ועוד בתחום הבית.