אינטרנט ומחשבים

אינטרנט ומחשבים – סדרת כתבות העוסקת באינטרנט, מי צריך אתר אינטרנט? האם עסק קטן צריך אתר? ולמה בניית אתרים אינה מספיקה ויש לחשוב איך לקדם את האתר?

בניית אתרים


מה כולל בניית אתרים? הליך בניית אתר, בניית אתר בקוד פתוח או קוד סגור? ומה חשוב לדעת לפני שסוגרים עם חברת בניית אתרים על בניית אתר לעסק שלכם.
קרא עוד

עיצוב אתרים

אתר אינטרנט מקצועי ונכון הוא אתר המצליח להשאיר את הגולשים באתר ולגרום להם להנעה, רבות דובר על התוכן, על הנעה לפעולה וגורמים אחרים התורמים לגולש להשאר באתר. עיצוב אתרים הוא חלק משמעותי בהשפעה על הגולש, לרוב הגולש אינו מודע לכך, איך לגרום לאתר להיות משכנע מבחינה עיצובית, ומהם הטעויות שבעלי אתרים עושים בעת עיצוב אתר אינטרנט?
קרא עוד

מהו קידום אתרים


קידום אתרים, שיווק באינטרנט, קידום ממומן , הם חלק מהמילים ששומעים כיום בעלי אתרים רבים. מהו בדיוק קידום אתרים?  ומה כולל הליך קידום אתרים? מי צריך קידום אתרים וכיצד זה יכול לסייע לעסק שלכם?
קרא עוד

שיווק באינטרנט

תחום קידום אתרים כל העת מתפתח וכעת נכנס לתחום מושג חדש ישן שיווק באינטרנט, לא מדובר רק בקידום אורגני של האתר אלא במערך שלם של טכניקות קידום ברשתות החברתיות, קידום אתרים ממומן, קידום אתרים אורגני ועוד במטרה להביא לאתר שלכם לקוחות פוטנציאלים שישאירו פרטים או יבצעו מכירה באתר.
קרא עוד

אבטחת מידע לארגונים

כיום שכל המידע עובר דרך האינטרנט אנו חשופים להרבה יותר לפריצות לאתרים ולחשיפה של מידע רגיש . ארגונים רבים מבינים את החשיבות של אבטחת מידע לארגון.
קרא עוד צוללים לעומק

אם שרדתם עד כה, בואו נבין מה כולל בניית אתר נכון, מהו חשוב שיהיה באתר וכיצד כל זה עוזר לקידום האתר שלך.

קידום אתרים – אופטימיזציה

אופטימיזציה למנועי החיפוש (SEO – Search Engine Optimization) הינו הליך בקידום אתרים שמטרתו לשפר את ההתמצאות של העכבישים של מנועי החיפוש כך שהאתר יהיה במצב האופטימלי למנועי החיפוש לסרוק את האתר. אופטימיזציה כולל, אופטמיצזית של קוד האתר, אופטימיזציה של מבנה האתר, קישורים, מילות מפתח הרלוונטיות לאתר, תוכן איכותי ועוד.