אימון עסקי

אימון עסקי מטרתו לתת מענה לתחום ניהול צוותים, הנעת תהליכים בעסקים, סיוע בהקמת עסק חדש ובמטרה לקדם את העסק ולהשיג ביצועים טובים יותר

למי מיועד אימון עסקי?

אימון עסקי מיועד לאנשים המעוניינים לפתח עסק חדש או בתהליך של פתיחת עסק, למנהלים בארגונים ובחברות השונים המעוניינים לנהל טוב יותר.

מהו אימון עסקי?

אימון עסקי עוסק בהיבטים השונים של הניהול. אימון עסקי הינו הליך קצר המעניק כלים שונים המסייעים להשגת תוצאות . אימון עסקי כולל בניית תוכנית מלאה הכוללת הקניית כישורי מנהיגות, ניהול אסטרטגי, קבלת החלטות, יצירת תקשורת איכותית, יכולת בקרה וכדומה. תוכנית עבודה בהתאם לצורכי החברה או האדם.
סוגי אימון אישי
אימון עסקי למנהלים היכול לעסוק באחד מהתחומים או יותר כגון ניהול זמן, תקשורת בין אישית, מיומנויות ניהול וכדומה.
אימון עסקי בעת משבר – אימון עסקי שמטרתו לבנות תוכנית עסקית שתסייע לארגון או לחברה לצאת מהמשבר ואף להתחזק ממנו.
אימון עסקי לעסקים חדשים. בניית חזון ותכונית אסטרטגית המאפשרת להגיע להישגים מהירים.
אימון עסקי הינו הליך קצר שמטרתו בראש ובראשונה להקנות למנהלים כלים לניהול, ליצירת השקפה ניהולית שתוכל להמשיך ולשרת אותם גם שנים רבות לאחר האימון.אימון עסקי בשטח

לכל מנהל סגנון ניהול משלו. אימון עסקי מסייע לשפר את המיומנויות הניהול, לזהות את החולשות ולשנות אותם למען ניהול טוב יותר. לכל מנהל ניבנה תוכנית בהתאם לצרכים של העסק ולפי צורת הניהול של המנהל. לדוגמה מנהל שהינו ריכוזי ילמד כיצד להטיל סמכויות על העובדים, יצירת דיאלוג נכון עם העובדים, ניהול זמן וכדומה.
אימון עסקי דומה במהותו לאימון אישי ולעיתים האימון העסקי תורם גם לתחומים אחרים בחיים של המנהל. אימון עסקי יכול לכלול ליווי צמוד לאורך התהליך או כחלק מתוכנית הכוללת פגישה אחת לשבוע או לפי הצורך. הליך אימון עסקי אימון עסקי כולל תחילה פגישת היכרות הכוללת הגדר היעדים באופן ברור ומובנה. אימון עסקי כולל עבודה רבה ולעיתים קשה במטרה להגיע ליעדים שהצבתם.
מאמן עסקי מטרתו לכוון אתכם ולסייע לכם לעבור את המחסומים וללמוד להתגבר על מכשולים וחולשות המפריעות בדרך להשגת היעדים. אימון עסקי מסייע לכם ללמוד כיצד אתם פועלים ולנתח התנהגויות שונות באופן החשיבה במטרה לתכנן את המצב בעתיד.
מלבד אימון עסקי ניתן להשתתף בסדנאות, הרצאות והדרכות העוסקות בהליך אימון עסקי המותאם להגדרת הארגון.