אחסון תכולת דירה

שירותי אחסון דירות מאפשרים לכל אחד מאיתנו לשמור את הציוד היקר לו לתקופה קצרה או ארוכה. אחסון תכולת דירה לתקופה קצרה לרוב מתאימה במקרים של מעבר דירה או שיפוץ הבית, אך מעבר דירה לתקופה ארוכה דורש התארגנות שונה והבנה כיצד לארוז את הרהוט, מוצרי החשמל והציוד על מנת שישמרו על חיוניותם וישמשו אותנו גם לאחר שנה או כמה שנים של אחסון. אחסון תכולת הבית לתקופה ארוכה או קצרה מתחילה בחיפוש של חברת אחסון. חשוב לבדוק כי החברה מספקת מקום אחסון נגיש ונוח, שתהייה בעלת ניסיון רב שנים, תדע להדריך אתכם בצורת אחסון יעילה, הכולל גם ניקיון המקום, אבטחת המקום ונגישות למחסן בהתאם לצרכים שלכם.
אין כמו מראה עיניים, ולכן חשוב להגיע אל המקום ולראות את מצב המחסנים והמקום לפני שבוחרים מחסן. אל תסמכו על הסברים בעל –פה או מילים מרגיעות כגון ואצלנו הכל מתקתק,בדקו אם המתחם מאובטח וסגור לכניסת זרים, גודל המחסן, אוורור במחסן ועוד. ביום ההובלה כבר יהיה קשה להתחרט ולחפש מקום אחסון חדש. נושא חשוב נוסף הוא רמת השירות שהנכם מקבלים במקום, שימו לב, כמה אנשי משרד יש, האם פנו אליכם או שהמתנתם זמן רב.
המחסן שלכם

בקרו במחסן המיועד לכם, בדקו שהגודל מתאים לכמות התכולה שלכם, בדקו כי המחסן סגור הרמטית עד התקרה ואים כניסה לציפורים או חתולים. בדקו כי יש מנעול נפרד למחסן שלכם ואין גישה לזרים לציוד שלכם. חשוב שתבדקו שתוכלו לקבל מחסן המאפשר לכם גם גישה לארגזים, במידה ויש לכם צורך להגיע למחסן מדי פעם בתקופת האחסון להוציא ציוד או להוסיף, חשוב שתבדקו שתוכלו לקבל מחסן המאפשר לכם גם גישה לארגזים
בדקו על תחזוקת המקום, הדברה, ניקיון, ואוורור המקום. האם המקום מחובר למוקד שמירה 24 שעות ביממה והאם יש אבטחה היקפית במקום.

ביטוח אחסון תכולת דירהאחסון-תכולת-דירה

בדקו כי חברת האחסון מבטחת את המקום. חברות הביטוח מחייבות את חברת האחסנה להתקין במקום אמצעי מיגון שונים כחלק מהביטוח, דבר המבטיח כי הציוד שלכם מוגן.
אחסון תכולת דירה פעמים רבות הוא לתקופה ארוכה, לכן בקשו המלצות וטיפים מחברת האחסון על אופן האחסון, ושמירה על הציוד שלכם, לגבי רהוט ומוצרי חשמל.