תצוגת האופנה החגיגית של הבית הספרדי

מיזם חדשני נוסף: דיירות הבית הספרדי ומבקרות מרכז היום יככבו בתצוגת אופנה

שיתוף פעולה עם מכללת ויצו הוליד פרויקט יוצא דופן סטודנטיות האזינו לסיפורי חיים – ועיצבו בגדים מותאמים לאישיות של כל דיירת תצוגת האופנה החגיגית תיערך במלון דן כרמל בחיפה, בתחילת יולי

 

הבית הספרדי מקפיד מאז הקמתו לייצר חיבורים מגוונים עם הקהילה. שיתוף פעולה חדש, עם המרכז האקדמי לעיצוב וחינוך ויצו חיפה, הוביל למיזם מסקרן ויוצא דופן – שיגיע בקרוב לשיא בתצוגת אופנה מושקעת במלון דן כרמל.

הפרויקט החל כבר בראשית השנה: סטודנטיות לעיצוב אופנה הגיעו לבית הספרדי, נפגשו עם דיירות הבית ועם מבקרות במרכז היום – והאזינו לסיפורי החיים שלהן. בנוסף, ביקשו הסטודנטיות מכל אישה לתאר את בגד החלומות בעיניה. ההיכרות העמוקה שנוצרה לאורך השנה, הזיכרונות מתקופות שונות בחיים והתיאור של בגד החלומות היוו בסיס לעיצוב מותאם אישית לכל אחת מהדיירות והמבקרות שלקחו חלק בפרויקט.

תהליך העבודה על כל בגד כלל גם מדידות והתאמות, ובקרוב יזכו הנשים לחוויה ייחודית כשיצעדו על המסלול בתצוגת אופנה – לבושות בבגד החלומות שלהן, מאופרות, מסורקות וסביר להניח גם נרגשות.

האירוע ייערך בתחילת יולי, ב"רונדו" של מלון דן כרמל בחיפה. צפויים להגיע אליו כ-100 מוזמנים שיצפו בתצוגה ובדוגמניות החדשות. המגמה לצילום של המרכז האקדמי ויצו לקחה אף היא חלק במיזם, ותיעדה את האינטראקציות המרתקות בין נשות הבית הספרדי לסטודנטיות לעיצוב. החיבור האישי לאופנה הוא עוד דרך שבה הבית הספרדי מעצים את הדיירות שחיות בו ואת מבקרות מרכז היום – והוכחה נוספת (אם מישהו זקוק לכך) שהאישיות מקרינה יופי בכל גיל.

 

Image by boutiquegirlish21 from Pixabay

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *