מורה לתפירה

שמלות בת מצווה

הגעת לגיל המצווה!

לבת המצווה הגעת לרגע ייחודי של מעבר מילדות לבגרות, וכעת הכול נוגע לבחירת השמלה המושלמת. הבחירה הנכונה תכתיר אותך כמלכה ביום המיוחד, ולכן יש כמה נקודות חשובות לקחת בחשבון. ידוע כי בגיל הזה חשוב לבנות להיראות במיטבן, לבחור את המסיבה הטובה ביותר. וכאן אנחנו נכנסים לתמונה עם שמלת בת מצווה מושלמת.

סגנון אישי – השמלה שמתאימה לך

השאלה המרכזית היא של בת המצווה היא איך את רוצה לראות את עצמך? גם בשמלות בת מצווה יש סגנונות שונים, שמלות בת מצווה המזכירות שמלת כלה, שמלות צרות וארוכות, לכן חשוב שהשמלה צריכה לשקף את הסגנון, הטעם שלך באופנה, האם את מעדיפה סגנון יוקרתי? בחירת הסגנון המתאים תשקף את טעמך האישית. חשוב לבדוק באינטרנט בחיפוש שמלות בת מצווה על מנת להתרשם ממבחר השמלות שיש, האם מתאימה לך שמלה עם כתפיות דקות או שמלת בת מצווה צנועה עם שרוולים.

נוחות – כמה יפה לך?

לא משנה איזו שמלת בת מצווה תבחרי חשוב שתרגישי בה נוח. חשוב למדוד את השמלה ולבחור את הגזרה המתאימה לך.  אך אל תשכחי – נוחות זו יתרון,  חשוב שתוכלי להתנועע בקלות ולהנות מכל רגע באירוע. בנות רבות בוחרות שמלת טרפלס וכל האירוע עסוקות ב"להרים" את השמלה. או בנות שבוחרות שמלה מתוך "לחץ חברתי" כולן בוחרות את השמלה הזו אבל לאותה נערה הוא לא מתאים מבחינת מבנה גוף או סגנון לבוש.

אפשרויות עיצוב – צבעים, בדים ואפקטים

רוב שמלות בת המצווה מזכירות שמלות כלה או שמלות שושבינה. עם זאת השוק מציע אוסף עשיר של צבעים, בדים וסגנונות, לא חייב לבחור בשמלה לבנה ויש מגוון של בדים וצבעים, . בחרי את הצבעים שמתאימים לך ולטעמך, ואל תתפשרי על איכות הבד והתפירה. בדקו שהתפירה איכותית ואין פספוסים בתפירה.

שמלת בת מצווה לצילום או לאירוע

שמלת בת מצווה יכול להיות לאירוע מסיבה או לצילומים, אבל זכרו שיש עוד הוצאות ושמלת בת מצווה הוא חלק מתקציב כולל של האירוע וחשוב לא להתפרע ולבחור שמלת בת מצווה לפי תקציב.

בחירת השמלה המושלמת היא חלק מן ההכנות ליום מיוחד ומרגש. אז תמצאי את השמלה שתגרום לך להרגיש יופי ושמחה באירוע שלך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *